Sākums » Farmācija » “Boehringer Ingelheim” Latvijas filiālei jauns pilnvarotais pārstāvis
“Boehringer Ingelheim” Latvijas filiālei jauns pilnvarotais pārstāvis

“Boehringer Ingelheim” Latvijas filiālei jauns pilnvarotais pārstāvis

Notikušas izmaiņas farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecības uzņēmuma “Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG” (“Boehringer Ingelheim”) pārstāvniecībā, pēc “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Šī gada 1.jūlijā beidzās līdzšinējā uzņēmuma pilnvarotā pārstāvja Jurija Jermaka pilnvaru termiņš. Viņa vietā par personu, kura pilnvarota pārstāvēt komersantu darbībās, kas saistītas ar filiāli, iecelts Martins Beks.

Kā ziņu aģentūrai skaidrojis Jermaks, lēmums par šīm izmaiņām ir pieņemts kopīgi, par to iepriekš vienojoties ar “Boehringer Ingelheim”. Sīkāku informāciju uzņēmums nesniedz.

“Boehringer Ingelheim” 2013. gadā apgrozījis 8,5 miljonus eiro, kas ir par 30% vairāk kā 2012.gadā. Savukārt uzņēmuma peļņa pērn, salīdzinot ar 2012.gadu, ir palielinājusies par 1,5 reizēm, kopumā veidojot 105 510 eiro. Pērn uzņēmums palielinājis tirdzniecības apjomus un noslēdzis līgumus ar jauniem sadarbības partneriem, kas ļāva uzņēmumam gadu beigt ar stabilu peļņu un apgrozījumu, liecina vadības ziņojums.

Uzņēmums dibināts 1970.gadā, un tas pieder austriešu uzņēmumam “Boehringer Ingelheim RCV GmbH & Co KG”.

www.farmacija-mic.lv

 

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*