Sākums » Farmācija » Ceturtdien notiks AS “Olainfarm” ārkārtas akcionāru sapulce

Ceturtdien notiks AS “Olainfarm” ārkārtas akcionāru sapulce

Šā gada 14.oktobrī notiks AS “Olainfarm” ārkārtas akcionāru sapulce. Ņemot vērā Covid-19 ārkārtas situāciju valstī, akcionāru sapulce notiks tikai elektroniski, un akcionāri sapulcē piedalīsies un balsos, izmantojot elektroniskos saziņas līdzekļus.

AS “Olainfarm” apzinās, ka, iespējams, varētu būt mēģinājumi kavēt sapulces gaitu no “Black Duck Invest a.s” un saistītu personu puses, kā tas noticis arī līdz šim. Lai sniegtu iespēju visiem akcionāriem paust savu viedokli par sapulcē izskatāmajiem jautājumiem, uzņēmums ir nodrošinājis efektīvu elektroniskās sapulces platformu. Sabiedrības valde vērš uzmanību, ka akcionāriem dalībai Sabiedrības ārkārtas akcionāru sapulcē jāpiesakās ne vēlāk kā līdz 2021. gada 13. oktobra plkst. 12.00. Pēc tam akcionāriem tiks nosūtīta piekļuves informācija uz akcionāra norādīto elektroniskā pasta adresi.

Akcionāru sapulcē tiks skatīti jautājumi par zvērināta revidenta ievēlēšanu 2021.gada pārskata revīzijai un revidenta atlīdzības noteikšanu.

Pēc SIA “Olmafarm” ierosinājuma akcionāru sapulcē skatīs arī jautājumus par statūtu grozījumiem, par prasību celšanu un zaudējumu piedzīšanu no “Olainfarm” iepriekšējiem padomes locekļiem Haralda Velmera un Kārļai Krastiņa, kā arī no AS “Olainfarm” bijušajiem valdes locekļiem Milanas Beļevičas un Jerūna Veitesa (Jeroen Hidde Weites).

Tāpat SIA “Olmafarm” ir aicinājusi darba kārtībā iekļaut jautājumu par akciju sabiedrības AS “Olainfarm” akciju izslēgšanu no regulētā tirgus.

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.