Sākums » Farmācija » Dins Šmits marta beigās pārtrauks darbu “Repharm” vadībā

Dins Šmits marta beigās pārtrauks darbu “Repharm” vadībā

2023. gada 24. martā darbu AS “Repharm” un tās meitasuzņēmumu padomes priekšsēdētāja vietnieka amatos pārtrauks Dins Šmits. Lēmums par vakanto padomes locekļa vietu tiks pieņemts tuvākajā laikā.

Andrejs Leibovičs, AS “Repharm” padomes priekšsēdētājs: “Dins Šmits pievienojās mūsu uzņēmumu padomēm 2016. gadā un šajā laikā ir sniedzis būtisku pienesumu uzņēmumu izaugsmē. Īpaši vēlos izcelt Dina Šmita ieguldījumu mūsu uzņēmumu pārvaldības uzlabošanā un modernizācijā, stratēģiskās attīstības virzienu izvēlē, redzamību un atbildīgu rīcību sabiedrībā. Kā svarīgāko uzskatu viņa vadībā sasniegto mūsu uzņēmumu vērtības būtisku pieaugumu. Es vēlu veiksmi un daudz sasniegumu viņa turpmākajās profesionālajās gaitās.”

Dins Šmits: “Esmu pateicīgs akcionāriem par kopīgo darbu un saviem kolēģiem par iespēju daudz sasniegt profesionālā jomā, mācīties vienam no otra un padarīt daudzu cilvēku veselību labāku. Vēlu “Repharm” grupas uzņēmumiem veiksmīgi turpināt izaugsmes ceļu.”

“Repharm” uzņēmumu grupā šobrīd ietilpst veselības aprūpes, farmācijas mazumtirdzniecības, vairumtirdzniecības, ražošanas un laboratorijas testēšanas pakalpojumu sniedzēji Baltijas reģionā. “Repharm” sniedz pakalpojumus “Mēness Aptiekās”, “Veselības centru apvienībā” un “InMedica group” medicīnas iestādēs, “Centrālās laboratorijas” un “Aprūpes biroja” filiālēs, “Recipe Plus” vairumtirdzniecībā, augu izcelsmes zāļu ražošanā “Rīgas farmaceitiskajā fabrikā”, kā arī minēto uzņēmumu meitasuzņēmumos.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*