Sākums » Farmācija » Divas “Benu aptiekas” un “Īves aptieka” – Latvijas labāko tirgotāju vidū
Divas “Benu aptiekas” un “Īves aptieka” – Latvijas labāko tirgotāju vidū

Divas “Benu aptiekas” un “Īves aptieka” – Latvijas labāko tirgotāju vidū

SIA “Hansa pharma” “Benu aptieka” Rīgā, Stirnu ielā šogad atzīta par vienu no astoņiem labākajiem uzņēmumiem Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotajā konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2013”. No šī gada 3.  februāra gan “Benu aptieku” tīkla īpašniece SIA “Hansa Pharma” darbu turpina ar jaunu nosaukumu – “BENU Aptieka Latvija” SIA.

Galveno balvu līdz ar “Benu aptieku” saņēma uzņēmumi, kas konkursā nopelnīja 98 punktus: SIA “Moin” viesnīcas restorāns “Mama” Jūrmalā, SIA “Olimpiskais centrs “Ventspils”” Ventspils piedzīvojumu parks, SIA “Zaltes” veikals “Vidzeme” Rūjienā, SIA “Vita mārkets” veikals “Elvi” Ķekavā, SIA “VRPB” pilsētas galerija “Valleta” Valmierā, SIA “Grāmatu nams “Valters un Rapa”” veikals “Valters un Rapa” Rīgā, tirdzniecības centrā “Sky&More” un SIA “Dekna” kafejnīca “Magdelēna” Saldū.

Ar ekspertu komisijas piešķirtajiem 97 punktiem tuvu galvenās balvas iegūšanai bija arī SIA “Īves aptieka” Lielvārdē un  “Benu aptieka Nr.29” Ventspilī.

Šogad Latvijas tirgotāju konkursā uzņēmumi netika izdalīti pa grupām, katrai grupai izceļot uzvarētāju, kā tas bija pirms gada. Tāpat arī netika atzīmēts viens konkrēts uzvarētājs. Kopumā no 167 pieteikumiem finālā izvirzīti 49 uzņēmumi un, balstoties uz ekspertu komisijas vērtējumu, piešķirtas astoņas galvenās balvas.

Konkurss “Latvijas labākais tirgotājs” notiek kopš 1995.gada. Tirgotāju asociācija to rīko kopā ar Latvijas Pašvaldību savienību. Konkursa mērķis ir popularizēt labākos tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumus, paaugstināt nozarē strādājošo profesionalitāti un iepazīstināt ar tiem plašu sabiedrību. Konkursa dalībniekus vērtē eksperti – uzņēmumu pārstāvji, kas ir iepriekšējo gadu konkursa “Latvijas labākais tirgotājs” uzvarētāji un Latvijas Tirdzniecības institūta deleģēti eksperti. Vērtēšana notiek atbilstoši konkursa dalībnieku specifikai saskaņā ar konkursa nolikumu. Vērtēšana balstās uz “anonīmā pircēja” pārbaudes principu.

 

 

Elīna Badune

 

Viens komentārs

  1. Nez, tas gods vai negods?

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*