Sākums » E-veselība » E-veselības lietotāju padomes sēdē izveido četras darba grupas prioritāru jautājumu risināšanai
E-veselības lietotāju padomes sēdē izveido četras darba grupas prioritāru jautājumu risināšanai

E-veselības lietotāju padomes sēdē izveido četras darba grupas prioritāru jautājumu risināšanai

E-veselības lietotāju padomes sēdē izveidotas četras darba grupas prioritāru jautājumu risināšanai, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

24. aprīlī norisinājās otrā E-veselības lietotāju padomes sēde ar ārstu, farmaceitu un veselības nozares profesionāļu organizāciju pārstāvju dalību. Tikšanās laikā tika pārrunāti pirmajā sēdē noteiktie nepieciešamie uzlabojumi e-veselības sistēmā, kas atvieglotu un efektivizētu ārstu un farmaceitu ikdienas darbu ar sistēmu, apkalpojot pacientus.

Atbilstoši uzlabojumu iedalījumam tematiskajos blokos tika pieņemts lēmums izveidot četras darba grupas – pa vienai e-receptes un e-darbnespējas lapas uzlabošanas prioritātēm, vēl viena par e-nosūtījuma un rezultāta uzlabošanas prioritātēm, tāpat izveidota arī darba grupa prioritāri veicamo uzlabojumu pārrunāšanai ar ārējo informācijas sistēmu izstrādātājiem.

Plānots, ka darba grupās piedalīsies padomes locekļi un citi ārsti, farmaceiti, kā arī pacienti, Latvijas Darba devēju asociācijas pārstāvji, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pārstāvji, Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas pārstāvji un citas iesaistītās puses.

Pēc uzlabojumu prioritizēšanas tematisko darba grupu ietvaros secinājumi un svarīgāko uzlabojumu kopsavilkums tiks pārrunāts trešajā padomes sēdē, kas norisināsies jūnija sākumā.

Trešajā padomes sēdē plānots runāt par e-veselības trešajā kārtā plānotajām aktivitātēm un vajadzībām, kas tika identificētas, sadarbojoties ar iesaistītajām valsts pārvaldes iestādēm, kā arī saskaņot tās ar padomes locekļiem.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*