Sākums » E-veselība » E-veselības lietotāju padomi veidos 12 organizāciju pārstāvji
E-veselības lietotāju padomi veidos 12 organizāciju pārstāvji

E-veselības lietotāju padomi veidos 12 organizāciju pārstāvji

E-veselības lietotāju padomi veidos 12 dažādas organizācijas, kuras pārstāvēs mediķu, farmaceitu, pacientu un ārstniecības iestāžu viedokli, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Pirmo reizi e-veselības lietotāju sanāksme tiks sasaukta ceturtdien, 4.aprīlī, un tajā piedalīsies Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas, Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Jauno ārstu asociācijas, Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas, Latvijas Māsu asociācijas un Latvijas Ambulatorā dienesta ārstu palīgu profesionālās biedrības, kā arī Latvijas Farmaceitu biedrības pārstāvji.

Tāpat padomes sēdē piedalīsies Latvijas cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizācijas “Sustento” un Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem “Zelda”.

Padomes sastāvā iekļauti arī Latvijas Slimnīcu biedrības, Veselības aprūpes darba devēju asociācijas un Latvijas Lielo slimnīcu asociācijas pārstāvji.

Padome tiks sasaukta, lai nodrošinātu nākamās e-veselības kārtas funkcionētspēju, kā arī saderību ar ārstu un lietotāju izmantotajām platformām, ziņo LETA.

Jau ziņots, ka Nacionālais veselības dienests (NVD) apkopojis un izveidojis sarakstu ar 29 nepieciešamiem uzlabojumiem e-veselības sistēmā.

Saraksts izveidots, uzklausot Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas, Latvijas Lauku Ģimenes ārstu asociācijas, Latvijas Slimnīcu biedrības, Latvijas Farmaceitu biedrības un citu nozares profesionāļu un iedzīvotāju viedokli un ieteikumus, kā arī analizējot biežāk uzdotos jautājumus e-veselības Atbalsta dienestam.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*