Sākums » Farmācija » E-veselības projekta funkcionalitāti pārbaudīs līdz martam
E-veselības projekta funkcionalitāti pārbaudīs līdz martam

E-veselības projekta funkcionalitāti pārbaudīs līdz martam

Martā iecerēts pabeigt e-veselības projekta testēšanu, lai varētu secināt, vai tas ir izdevies, nacionālai ziņu aģentūrai LETA pastāstījis veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Belēvičs sacījis, ka e-veselības pēdējā platforma, kā arī elektroniskā slimības lapa un e-recepte ir nodota un šobrīd tiek pārbaudīta sistēmas funkcionalitāte. To, vai viss funkcionē, varēšot uzzināt martā, norādījis Belēvičs.

Ministrs arī atgādinājis, ka obligāti e-veselības sistēmu ārstniecības iestādēm un aptiekām būs jāsāk lietot no decembra, tāpēc gada pirmajā pusē būs iespējams vēl novērtēt, kas lietotājiem nav draudzīgs, un problēmas novērst.

Tāpat janvārī un februārī auditoru firmas un attiecīgās Finanšu ministrijas struktūrvienības izvērtēs, vai e-veselības projektā Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļi ir izlietoti atbilstoši mērķim.

Taujāts, vai šobrīd ir iespējams pateikt, ka e-veselības projekts ir izdevies, Belēvičs atrunājies, ka šādi secinājumi būs pieejami martā, tomēr uz e-veselības ieviešanu viņš raugās cerīgi.

Ministrs pastāstījis, ka Veselības ministrija ir apkopojusi atbildīgo vārdus, kuri strādāja pie projekta izstrādes, līdz ar to atbildīgie par neveiksmēm “nebūs ilgi jāmeklē”, ziņo aģentūra LETA.

www.farmacija-mic.lv

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*