Sākums » Farmācija » Eiropas Komisija sagatavojusi informāciju medicīnisko ierīču importētājiem un izplatītājiem
Eiropas Komisija sagatavojusi informāciju medicīnisko ierīču importētājiem un izplatītājiem

Eiropas Komisija sagatavojusi informāciju medicīnisko ierīču importētājiem un izplatītājiem

Veselības inspekcija (VI) informē, ka Eiropas Komisija (EK) ir izveidojusi informatīvus materiālus – faktu lapas par Eiropas Parlamenta un Padomes regulas 2017/745/ES, kas attiecas uz medicīniskām ierīcēm un Eiropas Parlamenta un Padomes regulas 2017/746/ES, kas attiecas uz In vitro diagnostikas medicīniskajām ierīcēm piemērošanu.

Faktu lapas ir izstrādātas medicīnisko ierīču un In vitro diagnostikas medicīnisko ierīču ražotājiem, ražotāja pilnvarotajiem pārstāvjiem, importētājiem un izplatītājiem. Faktu lapās EK norāda būtiskās izmaiņas, kas skars medicīnisko ierīču un In vitro diagnostikas medicīnisko ierīču ražotājus, ražotāja pilnvarotos pārstāvjus, importētājus un izplatītājus stājoties spēkā regulām 2017/745/ES un 2017/746/ES.

EK ir apkopojusi un sagatavojusi arī faktu lapas par pārejas termiņiem, kurus jāievēro ražotājiem, lai sekmīgi piemērotu jaunās Regulas 2017/745/ES un Regulas 2017/746/ES prasības.

VI aicina medicīnisko ierīču ražotājus un In vitro diagnostikas medicīnisko ierīču ražotāju pilnvarotos pārstāvjus, importētājus un izplatītājus iepazīties ar jaunās Regulas 2017/745/ES un Regulas 2017/746/ES prasībām, lai sekmīgi un savlaicīgi izpildītu tās noteiktās prasības.

Detalizēta informācija pieejama šeit: http://www.vi.gov.lv/lv/veselibas-aprupe/medicinas-ierices/eiropas-komisijas-informacija-medicinisko-iericu-in-vitro-diagnostikas-medicinisko-iericu-razotajiem-un-medicinisko-iericu-in-vitro-diagnostikas-medicinisko-iericu-pilnvarotajiem-parstavjiem-importetajiem-un-izplatita

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.