Sākums » Ārzemēs » “Euroapotheca” meitas uzņēmums pirks aptieku tīklu Igaunijā
“Euroapotheca” meitas uzņēmums pirks aptieku tīklu Igaunijā

“Euroapotheca” meitas uzņēmums pirks aptieku tīklu Igaunijā

Lietuvas farmācijas holdinga “Euroapotheca” Igaunijas meitasuzņēmums “Euroapteek” vienojies ar Somijas aptieku uzņēmumu “Yliopiston Apteekki” par tam piederošā Igaunijas aptieku tīkla “Ulikooli Apteek” iegādi, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Vienošanās paredz, ka “Euroapteek” iegādāsies un integrēs savā tīklā 13 aptiekas, kas pieder “Ylopiston Apteekki”, un ir gatava turpināt piedāvāt franšīzes pakalpojumus 11 aptiekām, kas pašlaik darbojas tīklā “Ulikooli Apteek” pēc franšīzes principa.

Savukārt “Euroapotheca” grupā ietilpstošais Igaunijas medikamentu vairumtirdzniecības uzņēmums “Baltfarma” iegādāsies “Yliopiston Apteekki” piederošo Igaunijas zāļu vairumtirgotāju “Medapta”.

Pašlaik tīklā “Euroapoteek” ir 49 aptiekas, bet tīklā “Ulikooli Apteek” – 24 aptiekas.

Pēc apvienošanās tīklā “Euroapoteek” būs 73 aptiekas, no kurām 54 piederēs uzņēmumam “Euroapoteek”, bet 19 strādās pēc franšīzes principa.

Darījuma īstenošanai nepieciešama Igaunijas Konkurences padomes atļauja.

Lietuvas uzņēmums “Euroapotheca”, kas ietilpst holdingā “Vilniaus prekyba”, pārvalda vairāk nekā 450 aptiekas Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Ukrainā, bet pagājušā gada novembrī panāca vienošanos par Zviedrijas aptieku tīkla “Apoteksgruppen” iegādi, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.