Sākums » Farmācija » “Euroaptieka” atver jaunu aptieku Rīgā

“Euroaptieka” atver jaunu aptieku Rīgā

Pirmdien, 18.maijā, “Euroaptieka” atvēra jaunu aptieku Rīgā, Satiksmes ielā 3, kas ir pirmā šī tīkla pārstāvniecība Torņakalnā. Ar jaunās aptiekas atvēršanu “Euroaptieka” šogad turpina īstenot sava tīkla paplašināšanas plānus – pēdējā gada laikā “Euroaptieka” ir būtiski paplašinājusi un modernizējusi savu aptieku tīklu, kopumā atverot četras jaunas aptiekas, kā arī renovējot četras aptiekas.

Līdz ar jaunās aptiekas Torņkalnā atvēršanu “Euroaptieka” aptieku skaits galvaspilsētā sasniedz 28 aptiekas.

Jaunājā aptiekā 50 kvadrātmetru platībā apmeklētājus apkalpos divi farmaceiti; aptieka būs atvērta darba dienās no plkst. 9.00 līdz 18.00.

Pēdējā gada laikā “Euroaptieka” būtiski investējusi jaunu aptieku atvēršanā un renovācijā, tādējādi ievērojami paplašinot un modernizējot aptieku tīklu. “Euroaptieka” tīkls paplašināts ar četrām jaunām aptiekām – Mārupē (Lielajā ielā 19) un Rīgā Bolderājā (Gaigalas ielā 29), Torņakalnā (Satiksmes ielā 3), kā arī t/c “Akropole”, kur atrodama Latvijā lielākā un modernākā “Euroaptieka”. Rekonstruētas “Euroaptieka” pārstāvniecības Rīgā “Maxima” veikalu telpās Viestura prospektā 26, Mūkusalas ielā 73 un Andreja Saharova ielā 20a un un Rēzeknē (Atbrīvošanas alejā 142a).

Latvijā darbojas 57 “Euroaptieka” aptiekas 18 apdzīvotās vietās, kas veido 10,8% no farmācijas tirgus. “Euroaptiekas” zīmols pieder uzņēmumam “Euroapotheca”, kam kopumā ir vairāk nekā 600 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Zviedrijā. “Euroaptieka” Latvijā darbojas kopš 2001.gada.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.