Sākums » Farmācija » “Euroaptieka” atver pirmo diennakts aptieku

“Euroaptieka” atver pirmo diennakts aptieku

Risinot diennakts aptieku trūkumu Rīgā un ņemot vērā iedzīvotāju pieaugošo pieprasījumu pēc aptieku darbības arī nakts stundās, “Euroaptieka” atver savu pirmo diennakts aptieku. No šīs nedēļas viena no lielākajām “Euroaptiekām” Pļavniekos, Andreja Saharova ielā 20a, kļuvusi par diennakts aptieku, tādējādi esot pieejamākai iedzīvotājiem, kas saskaras ar nepieciešamību bezrecepšu un recepšu medikamentus iegādāties ārpus standarta darba laika, ziņo uzņēmums.

Bez diennakts darba laika aptiekas vēl viena priekšrocība ir tās atrašanās blakus medicīnas centram “VESELS CILVĒKS”, kas medicīnisko palīdzību nodrošina visu diennakti. Tas nozīmē, ka teju vienuviet jebkurā diennakts stundā rīdziniekiem turpat Pļavniekos ir iespēja saņemt medicīnisko palīdzību un iegādāties nepieciešamos medikamentus.

“Euroaptieka” paredz, ka nakts laikā iedzīvotāji aptiekā lielākoties iegādāsies pretsāpju medikamentus, medikamentus saaukstēšanās ārstēšanai un temperatūras mazināšanai, preces bērniem, piemēram, bērnu pārtiku, pamperus, kā arī pirmās nepieciešamības preces, piemēram, sieviešu higiēnas preces.

Latvijā šobrīd darbojas 57 “Euroaptieka” aptiekas 18 apdzīvotās vietās, veidojot 10,8% no farmācijas tirgus. “Euroaptiekas” zīmols pieder uzņēmumam “Euroapotheca”, kam kopumā ir vairāk nekā 600 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Zviedrijā. “Euroaptieka” Latvijā darbojas kopš 2001.gada.

www.farmacija-mic.lv

 

 

2 komentāri

  1. Pļavnieki ir viens no retajiem Rīgas rajoniem, kur diennakts aptieka jau bija (Baltfarm aptieka). Interesanti, kāpēc Euroaptiekai bija nepieciešams uzlikt 500m embargo ap savu lielveikala aptieku?

  2. Tajā kvartālā jau ir diennakts aptieka!
    Varēja atvērt citur, kur nav!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.