Sākums » Farmācija » “Euroaptieka” tīkla apgrozījums pērn palielinājies par 22%, peļņa – par 33%
“Euroaptieka” tīkla apgrozījums pērn palielinājies par 22%, peļņa – par 33%

“Euroaptieka” tīkla apgrozījums pērn palielinājies par 22%, peļņa – par 33%

Zīmola “Euroaptieka” tīkla aptieku pārvaldītāja SIA “Euroaptieka farmācija” apgrozījums pērn bijis 32,82 miljoni eiro, bet zāļu lieltirgotavas SIA “Euroaptieka” apgrozījums pērn sasniedzis 32,54 miljonus eiro, pēc “Firmas.lv” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Aptieku tīkla apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2012. gadu, kad apgrozījums bija 27,04 miljoni eiro, pieaudzis par 22%. Savukārt aptieku tīkla peļņa pērn bija 2,01 miljons eiro, kas ir par 33% vairāk nekā 2012. gadā, kad peļņa bija 1,52 miljoni eiro.

Tikmēr vairumtirgotāja apgrozījums pērn, salīdzinot ar 2012. gadu, kad apgrozījums bija 29,55 miljoni eiro, pieaudzis par 11%. Savukārt uzņēmuma peļņa pērn palielinājusies par 33% – no 1,05 miljoniem eiro 2012.gadā līdz 1,4 miljoniem eiro 2013. gadā.

Abi uzņēmumi pagājušajā gadā galvenokārt savus ieņēmumus palielinājuši ar pamatdarbību. Savukārt šogad, ņemot vērā, ka iedzīvotāji turpina izjust sarežģītus ekonomiskos apstākļus, uzņēmumu galvenais uzdevums esot saglabāt apgrozījumu tirgus attīstības līmenī un optimizēt procesus, ziņo LETA.

Tāpat šogad plānots paplašināt aptieku tīklu, taču tīkla vadība neatklāj, cik aptiekas tam varētu tikt pievienotas. Kopā patlaban “Euroaptieku” aptieku tīklā ir 49 aptiekas.

 

www.farmacija-mic.lv

 

Foto – no “Euroaptieka” arhīva.

 

LETA_logo

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.