Sākums » Interesanti » Farmaceite Laima Klimona saņem “Gada balvu medicīnā”
Farmaceite Laima Klimona saņem “Gada balvu medicīnā”

Farmaceite Laima Klimona saņem “Gada balvu medicīnā”

1.februārī Rīgas Stradiņa universitātes aulā tika godināti Latvijas veselības aprūpes profesionāļi, kas saņēma “Gada balvu medicīnā 2013”. Speciālisti tika apbalvoti desmit dažādās nominācijās.

Sabiedrības balsojumam bija izvirzītas nominācijas, kurās nosaka gada māsu, ārsta palīgu, vecmāti, farmaceitu, rehabilitācijas speciālistu un ārstu. Laureātus visās kategorijās – “Gada slimnīca”, “Gada notikums medicīnā”, “Par mūža ieguldījumu veselības aprūpes organizācijā” un “Gada cilvēks medicīnā” – noteica Veselības ministrijas, Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Māsu asociācijas un Rīgas Stradiņa universitātes kopēja žūrija.

No kopumā pieteikto 60 farmaceitu un farmaceita asistentu vidus balvai tālāk tika virzītas četras kolēģes: farmaceita asistente Daina Ozoliņa no Biksēres aptiekas, farmaceita asistente Irina Sazonova no Gulbja aptiekas, farmaceite Laima Klimona no Lizuma aptiekas un farmaceite Vija Šulce no “Latvijas aptiekas” Engurē. Pēc komisijas lēmuma balvu šoreiz saņēma Laima Klimona.

Laimas klienti atsauksmēs par izvirzīto farmaceiti rakstījuši: atsaucīga, labestīga, pretīmnākoša, sirsnīga, zinoša, viņa uzklausa un izskaidro. “Laima – farmaceits ar Lielo burtu, ar savu brīnišķīgo attieksmi pret jebkuru aptiekas apmeklētāju ļauj aizmirst par slimību,” raksta Lizuma aptiekas apmeklētāji. “Ļoti zinoša speciāliste, kas lieliski orientējas jaunākajos farmācijas sasniegumos. Labi pazīstot sava dzimtā pagasta ļaudis un viņu veselības problēmas, Laima allaž ir atsaucīga, iejūtīga un izpalīdzīga, arī ārpus sava darbalaika. Ap aptieku viņa izveidojusi ārstniecības augu dārzu, kurā rīko arī interesantus pasākumus. Cilvēks, kas nesavtīgi dalās ar savām zināšanām, dzīvesprieku un dvēseles bagātību,” stāsta citi. Daži pacienti atklājuši, ka pie Laimas pēc palīdzības var griezties pat nakts stundās.

“Mūsu Made ir brīnišķīgs farmaceits un draugs, kurš nekad neatteiks palīdzību! Vienmēr ir sasniedzama un ieteiks pašu labāko katram cilvēkam individuāli. Vairs tikai retais piekopj un iesaka latviešu tradicionālo medicīnu! Viņa ir kā saules stariņš mūsu mazajā ciematiņā!” teikuši cilvēki, kas pazīst L.Klimonu.

Daudz atzinīgu vārdu pausts arī par pārējām nominētajām kolēģēm. “Irina ir daudz ko pārdzīvojusi savā dzīvē, bet vienmēr visus klientus sveicina ar smaidu uz lūpām un lai kādi būtu cilvēku lūgumi, viņa vienmēr dara visu, kas viņas spēkos lai palīdzētu. Īsts eņģelis starp Gulbenes medicīnas darbiniekiem. Viņai vienmēr ir laiks mīļi uzsmaidīt un pajautāt, kā jūtamies. Viņa tiešām ir pelnījusi šo titulu, jo katru dienu smagi strādā un mīl savu darbu,” par Irinu Sazonovu raksta līdzcilvēki.

Dainu Ozoliņu pacienti raksturo kā sirsnīgu un līdzjūtīgu, gudru speciālisti: “Labestīga, labsirdīga, zinoša. Vienmēr smaidīga, patiesi izpalīdzīga! Nevienā citā Latvijas aptiekā neesmu sastapusi tik jauku cilvēku. Tiešām var just Dainas talantu, viņa ir savā īstajā vietā! Paldies liels viņai par to!”

Savukārt farmaceites Vijas Šulces klienti raksta, ka pie viņas vienmēr patīkami iegriezties gan pēc zālēm, gan pēc padoma, gan lai vienkārši aprunātos. Vija esot atsaucīga, laipna, zinoša, izpalīdzīga un zina visas jaunās zāles.

Arī Latvijas Farmaceitu biedrība pievienojas daudzajiem labajiem vārdiem, priecājas par sabiedrības izteikto atzinību un augsto novērtējumu kolēģēm un sveic visus balvai izvirzītos kandidātus.

Arī Medikamentu informācijas centrs sveic kolēģus.

Pasākumu organizēja Latvijas Ārstu biedrība un Latvijas Māsu asociācija sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti.

Pievienotajā dokumentā – visi balvai izvirzītie farmaceiti un farmaceita asistenti.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*