Sākums » Farmācija » Farmaceite Vita Devjatņikova sasniedz izcilu rezultātu skrējienā Rīga – Valmiera
Farmaceite Vita Devjatņikova sasniedz izcilu rezultātu skrējienā Rīga – Valmiera

Farmaceite Vita Devjatņikova sasniedz izcilu rezultātu skrējienā Rīga – Valmiera

Iepriekšējās nedēļas naktī no piektdienas uz sestdienu (3. jūnijā) norisinājās tradicionālais (nu jau 10 reizi) skrējiens Rīga – Valmiera. Trases garums ir 107 kilometri, skrējiens sākas pusnaktī Rīgā pie Brīvības pieminekļa un finišs ir Valmierā pie Sīmaņa baznīcas, pieskaroties durvju klinķim.

Šogad atkal sieviešu konkurencē uzvarēja Euroaptiekas farmaceite Vita Devjatņikova.  Vita finišu sasniedza ar jaunu trases rekordu: 9 stundas 9 minūtes un 45 sekundes, labojot 2018. gadā uzstādīto savu rekordu.

Arī šogad Rīga – Valmiera bija nacionālā čempionāta statuss 100 kilometros šosejas skrējienā. Protams arī šeit Vita bija pirmā, līdz ar to kļūstot par Latvijas čempioni! Apsveicam!

Dažas dienas pēc skrējiena, Vita facebook publicēja savas atmiņas un pārdomas par skrējiena naktī izbaudīto. Ar Vitas atļauju publicējam:

“Nu tā, mīlīši! Praktiski neko neatceros, tik pēc bildēm varu spriest, kas vispār notika tajā 3.jūnijā un ka vispār pabiju Valmierā! Protams, ka nevar aizmirst startu, lietu, pat stipru lietu Garkalnes rajonā, visus tos atbalstītājus un skrējējus, kuri pirms starta jokoja, ka būs man rekords. Es gan klusībā nodomāju, ka ķerti galīgi J! Uz īsu brīdi redzēju skaisto saullēktu, kuru drīz vien apvija mākoņi. Vienu uzmācīgu Lexusieti ar kaut kādiem cipariem uz jumta un mūziku, kura lika man skriet ātrāk. Protams, pēdējos km Valmierā, kuri likās bezgalīgi… nācās mazliet paieties, jo griezās galva ap savu asi un nēsāja mani pa labi un kreisi (visa skrejiena garumā apēdu 3 želejas, 3 želejončas, 1 čipša gabaliņu un 3 arbūza šķēlītes, kā parasti saka – no kļūdām mācās, tikai ne es šajā gadījumā). Prieks bija redzēt ne tikai šī skrējiena sargeņģeli, bet arī iepriekšējos! Ļoti jauka skolas sporta zāles darbiniece, kura nāca vienmēr palīgā, pat salika puķes vāzēs. Protams, masāža pa pirmo! Iespējams, pēc laiciņa vēl ko atcerēšos…Tiekamies!”

Aigars Eniņš

Viens komentārs

  1. Apsveikumi!!!!!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*