Sākums » Farmācija » Farmaceiti – 13. Saeimas deputātu kandidāti
Farmaceiti – 13. Saeimas deputātu kandidāti

Farmaceiti – 13. Saeimas deputātu kandidāti

Šajā rudenī uz 13. Saeimas deputāta vietu kandidē trīs farmaceita izglītību ieguvuši speciālisti, izpētījusi portāla www.farmacija-mic.lv redakcija.

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā publiskoto informāciju, uz 13. Saeimas deputāta vietu pretendē farmaceite, A/S “SentorFarm aptiekas” Mēness aptiekas Tukumā vadītāja Maija Salmiņa, kas pārstāv partiju “No sirds Latvijai” Zemgales vēlēšanu apgabalā ar 8. kārtas numuru.

Farmaceite un SIA “Euroaptieka” aptiekas vadītāja Zane Mākule uz vietu Saeimu kandidē no “Latvijas Reģionu apvienības” saraksta Rīgas vēlēšanu apgabalā ar 31. kārtas numuru.

Savukārt farmaceits un Zāļu valsts aģentūras Zāļu izplatīšanas informācijas nodaļas vadītāja vietnieks Sergejs Akuličs vēlēšanās piedalās kā “Attīstībai/Par!” deputāta kandidāts un ir iekļauts Rīgas vēlēšanu apgabalā ar 12. kārtas numuru.

Pavisam uz 13. Saeimas deputātu krēsliem pretendē 1461 kandidāts no 16 partijām/ partiju apvienībām. Ar plašāku izklāstu par partiju piedāvājumu veselības aprūpē un farmācijas nozarē var iepazīties jaunājā žurnāla “Materia Medica” numurā. Aicinām visus 6. oktobrī piedalīties Saeimas vēlēšanās un veikt rūpīgi pārdomātu izvēli!

www.farmacija-mic.lv

 

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.