Sākums » Farmācija » Farmaceiti Inesi Sviestiņu ieceļ Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra Konsultatīvajā padomē

Farmaceiti Inesi Sviestiņu ieceļ Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra Konsultatīvajā padomē

Latvijas klīnisko farmaceiti, Dr.pharm. Inesi Sviestiņu Eiropas Komisija 11. jūlijā apstiprinājusi par alternatīvo pārstāvi Eiropas Slimību profilakses un kontroles centra (ECDC) Konsultatīvajā padomē.

I.Sviestiņu šim postenim izvirzīja Eiropas Slimnīcu farmaceitu asociācija (EAHP), lai  nākamos trīs gadus nodrošinātu nevalstisko profesionālo organizāciju pārstāvniecību minētajā padomē blakus Eiropas sabiedrības veselības asociācijas pārstāvei Aurai Timenai no Nīderlandes.

ECDC analizē un interpretē datus no ES dalībvalstīm par 52 lipīgajām slimībām, izmantojot Eiropas Uzraudzības sistēmu, kā arī cieši sadarbojas ar Eiropas Komisiju un citām ES aģentūrām, ieinteresētajām personām un organizācijām, kas atbalsta vai rīko informēšanas kampaņas par antibiotiku apdomīgu lietošanu saistībā ar cilvēku un dzīvnieku veselību saskaņā ar Eiropas Komisijas integrēto pieeju “Viena veselība”.

 Latvijas Farmaceitu biedrība (LFB), kuras biedre ir I. Sviestiņa, neuzskaitot viņas tiešos darba pienākumus, atzīst Inesi par kompetentu un spožu lektori, aktīvu LFB biedri un zinošu Slēgta tipa aptieku sekcijas dalībnieci. Pirmo reizi Latvijas farmaceits piedalīsies ļoti nozīmīgas Eiropas sabiedrības veselības aizsardzības struktūras darbībā, uzsver LFB.

LFB sirsnīgi sveic Inesi un novēl tālākus panākumus.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.