Sākums » Interesanti » Farmaceiti var! Liāna Aldiņa atkal veic skrējienu Rīga–Valmiera
Farmaceiti var! Liāna Aldiņa atkal veic skrējienu Rīga–Valmiera

Farmaceiti var! Liāna Aldiņa atkal veic skrējienu Rīga–Valmiera

Iepriekšējā žurnāla Materia Medica numurā rakstījām par farmaceites, Latvijas aptieka 60 (Rīgā) vadītājas Liānas Aldiņas lieliskajiem sportiskiem sasniegumiem.

Nupat Liāna atkal pierādījusi, ka ir izcila un izturīga skrējēja, veicot 107 kilometru ultramaratona skrējienu Rīga–Valmiera.

Šogad Liāna sasniegusi savu personisko labāko rezultātu, veicot distanci 12 stundās 56 minūtēs 31 sekundē. Tas ir lielisks rezultāts!

Sacensības sākās 11. jūlija pusnaktī Rīgā ar himnas dziedāšanu pie Brīvības pieminekļa, bet finišs bija Valmierā pie Sīmaņa baznīcas, pieskaroties baznīcas durvju kliņķim. Startēja 46 dāmas un 95 kungi. Liāna sieviešu konkurencē finišēja kā 6. labākā, bet kopējā ieskaitē (vīrieši un sievietes) viņai bija 45. rezultāts!

Skrējiens pamatā notiek naktī, lai mazāk traucētu automašīnu satiksmei un lai lielāko distances daļu nebūtu jāveic dienas karstumā. No karstuma izdevās izvairīties, bet skrējienu apgrūtināja liela lietusgāze, pēc kuras visas drēbes un apavi bija slapji. Līdz plkst. 5.00 rītā skrējēji izmantoja pieres lukturus un bija tērpušies atstarojošās vestēs.

Pie 100 km atzīmes tika fiksēts rezultāts Latvijas čempionāta 100 km šosejas skrējienā. Dāmu konkurencē Liānai bija 6. labākais laiks, nodrošinot 6.vietu Latvijas čempionātā!

Apsveicam Liānu ar lielisko rezultātu un apbrīnojam viņas izturību!

Sekosim līdzi viņas turpmākiem sasniegumiem!

Liāna pēc finiša Valmierā

 

Aigars Eniņš

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.