Sākums » Farmācija » Farmaceitisko izstrādājumu tirgotājs “Diamedica” pērn palielinājis peļņu trīs reizes
Farmaceitisko izstrādājumu tirgotājs “Diamedica” pērn palielinājis peļņu trīs reizes

Farmaceitisko izstrādājumu tirgotājs “Diamedica” pērn palielinājis peļņu trīs reizes

Farmaceitisko izstrādājumu vairumtirdzniecības uzņēmums SIA “Diamedica” 2013.gadā guvis peļņu 114 478 eiro apmērā, kas salīdzinot ar 2012.gadu palielinājusies trīs reizes, pēc “Firmas.lv” sniegtās informācijas ziņo aģentūra LETA.

Uzņēmuma apgrozījums pērn bijis 3,4 miljoni eiro, kas ir par 7% mazāk nekā 2012. gadā, kad apgrozījums bija 3,6 miljoni eiro.

Kopējais peļņas īpatsvars uzņēmumam ir audzis, jo ieviešot jauno grāmatvedības programmu, īpaša uzmanība tiek pievērsta katras struktūras apgrozījumam, vēstīts vadības ziņojumā. Tāpat veikta debitoru un kreditoru risku analīze, lai uzņēmējdarbība būtu stabila bez dažāda veida riska draudiem. Periodiski arī tiekot izvērtēti krājumi, samazinot neefektīvu aktīvu īpatsvaru noliktavā, tādējādi palielinot peļņas īpatsvaru un veicinot stabilitāti uzņēmējdarbībā.

2013.gadā “Diamedica” ieguldījusi līdzekļus darbinieku apmācībā, piesaistot arī Eiropas Savienības finansējumu, tādējādi radot potenciālas iespējas darbiniekiem strādāt ne tikai medicīnas sfērā, bet arī inženiertehniskajās nozarēs, kā arī veicinot apgrozījuma un klientu apmierinātības kāpumu.

Šogad uzņēmums plāno pārskatīt cenu politiku un palielināt esošos resursus, ieviešot Latvijas tirgū jaunus farmaceitiskos produktus. Nākotnē firma vēlas iekarot mikrobioloģijas segmentu Latvijā, izvirzot to kā vienu no zinātni attīstošiem un stimulējošiem mērķiem.

Uzņēmums ir reģistrēts 1999.gadā un pieder Igaunijas uzņēmumam “OU Diamedica”, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.