Sākums » Jaunākie raksti » Farmaceits – palīgs un balsts ceļā uz veselību*
Farmaceits – palīgs un balsts ceļā uz veselību*

Farmaceits – palīgs un balsts ceļā uz veselību*

Studentu-buklets-12

Lai gan aptieku darbība ir stingri reglamentēta no likumdošanas puses, uzskatu, ka farmaceita profesija ir ļoti radoša un mēs kā speciālisti nepārtraukti maināmies laikam līdzi. Ja kādreiz farmaceita galvenais pienākums bija zāļu izgatavošana, tad patlaban viss darbs balstās uz saskarsmi ar klientu.

Ņemot vērā zinātnes, līdz ar to arī farmācijas attīstību, farmaceita darbs prasa nepārtrauktu izglītošanos, tāpēc arī BENU farmaceiti regulāri apmeklē tālākizglītošanās kursus. BENU aptieku farmaceitus varu raksturot kā augsti profesionālus speciālistus ar labām zināšanām. Mūsu farmaceiti mīl savu darbu, dara to no sirds, lepojas ar to, ka strādā BENU aptiekā un ir lojāli uzņēmumam.

Patlaban ir laiks, kad daudz vairāk pievēršamies farmaceitiskajai aprūpei. Farmaceita uzdevums ir pircējam ne vien izsniegt medikamentus, bet arī skaidrot un izglītot cilvēku par profilakses lomu veselībā, redzot slimību simptomus, mudināt pircēju doties pie ārsta. Farmaceita uzdevums ir palīdzēt ārstēšanas procesā. Aizvien cenšamies strādāt, nodrošinot klientiem vislabāko farmaceitisko aprūpi. Mērķtiecīgi virzāmies uz to, lai aptieka cilvēkiem asociētos ar vietu, kur saņemt kvalitatīvu veselības aprūpi.

Diemžēl nav noslēpums, ka farmaceitu profesijā aizvien trūkst jaunu darbinieku. Tāpēc vēlos uzsvērt, ka farmaceita darbs ir profesija, kas ļauj cilvēkiem ik dienas palīdzēt, sniedzot arī gandarījumu par padarīto. Noteikti nevajadzētu domāt par farmaceita darbu kā par rutīnas darbu un par pircējiem kā par nīgriem un slimiem cilvēkiem. Darba diena aptiekā ir radoša un pozitīvām emocijām pilna, ja farmaceits ir pozitīvs un noskaņots cilvēkiem palīdzēt.

Ļoti rūpīgi esam strādājuši, lai izveidotu tādu BENU tēlu, kāds tas ir šobrīd: uzticama apkalpošana, ieinteresēts un profesionāls farmaceits, patīkams aptieku dizains un droša darba vide.

Mums kā uzņēmumam ir svarīgi, lai katrs darbinieks šeit redzētu savu lomu un izaugsmes iespējas. Tādēļ pastāvīgu uzmanību veltām tam, lai darba vide, atalgojums un iespēja regulāri celt savu profesionālo kvalifikāciju palīdzētu katram darbiniekam sajusties piederīgam BENU Aptieku saimei.

 

BENU aptieku Farmācijas daļas vadītāja Vizma Vīksna

 

*Apmaksāta publikācija.

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.