Sākums » Farmācija » Farmācijas studentus aicina uz vasaras skolu par zāļu reklāmu
Farmācijas studentus aicina uz vasaras skolu par zāļu reklāmu

Farmācijas studentus aicina uz vasaras skolu par zāļu reklāmu

No 2014. gada 1. līdz 4. jūlijam Ventspilī notiks vasaras skola farmācijas studentiem “Kā izprast un izvērtēt zāļu reklāmu?” (Understanding and Responding to Pharmaceutical Promotion).

Farmācijas firmu medikamentu pārdošanas veicināšanas aktivitātes – firmu pārstāvju informatīvās vizītes, zāļu reklāmas un bezmaksas paraugi ietekmē to, kā ārsti un farmaceiti izraksta vai pārdod zāles. Šī ietekme bieži vien netiek pietiekami novērtēta, un, lai gan topošie mediķi ar to saskaras jau studiju laikā, medicīnas studentiem mācību procesā parasti netiek sniegts pietiekami daudz informācijas par to, kā izvērtēt zāļu pārdošanas veicināšanas aktivitātes un kā uz tām reaģēt, norāda mācību organizatori Health Action International Latvijas organizācija.

Vasaras skolas mērķis ir veicināt studentu izpratni par zāļu pārdošanas veicināšanas aktivitāšu būtību un ētiskajām dilemmām, ar ko viņiem būs jāsaskaras profesionālajā praksē, kā arī attīstīt prasmi kritiski analizēt zāļu pārdošanas veicināšanas aktivitātes.

Reģistrēšanās un dalība vasaras skolā ir bez maksas. Dalībnieku izmaksas par naktsmītnēm, ēdināšanu, kafijas pauzēm un kursu materiāliem sedz organizatori.  Dalībniekiem ir jāsedz ceļa izdevumi uz vasaras skolas norises vietu Ventspilī. Vasaras skolu līdzfinansē Ojāra Veides stipendiju fonds un Health Action International.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts. Vairāk informācijas: www.sif.lv www.eeagrants.lv www.eeagrants.org

Vairāk informācijas par programmu, lektoriem un pieteikšanās: www.veselibasprojekti.lv/lapa/454/vasaras-skola-2014

 

www.farmacija-mic.lv

 

5 komentāri

  1. http://http//www.veselibasprojekti.lv/lapa/454/Vasaras-skola-2014 – neatveras 🙁 Vai ir kaads informatvais taalrunis?

  2. Es arī labprāt pieteiktos. Žēl, ka neesmu farmācijas students…

  3. Jākļūst par studentu, vēl taču drusku laiks ir 🙂

  4. Es arī gribu uz tādu nometni! Tik žēl, ka neesmu students. Tik labs piedāvājums! Ko lai dara?

  5. Jāpiesakās 🙂

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*