Sākums » Farmācija » Farmācijas uzņēmuma “Silvanols” apgrozījums pērn samazinājies par 13%
Farmācijas uzņēmuma “Silvanols” apgrozījums pērn samazinājies par 13%

Farmācijas uzņēmuma “Silvanols” apgrozījums pērn samazinājies par 13%

Zaļās farmācijas uzņēmuma SIA “Silvanols” apgrozījums pagājušajā gadā samazinājies par 13%, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Uzņēmums informē, ka 2021.gadā “Silvanols” apgrozījums bija 3,238 miljoni.

2021. gadā “Silvanols” investējis digitalizācijā, izstrādājot jaunas e-komercijas platformas, kā arī paplašinājis produktu pārdošanas ģeogrāfiju. “Lai sasniegtu uzņēmuma stratēģiskos mērķus, būtiski ir kāpināt eksporta apmērus un piedāvāt arvien jaunus produktus,” pauž ražotāja pārstāvji.

2021.gadā “Silvanols” piedalījās starptautiskās izstādēs, piesaistot jaunus klientus un stiprinot sadarbību ar esošajiem. Noslēgts jauns sadarbības līgums ar partneri Maķedonijā, piedāvājot piecus produktus ar “Silvanols” preču zīmi.

“Silvanols” valdes priekšsēdētāja Liene Puriņa atzīmē, ka uzņēmums turpinās strādāt pie ražošanas modernizācijas un produktu portfeļa paplašināšanas. Pēc uzņēmuma vēstītā, “Silvanols” portfelī ir vairāk nekā 50 produktu, tostarp pret saaukstēšanos un uztura bagātinātāji. Produkti tiek  realizēti vairāk nekā 30 valstīs.

2020.gadā “Silvanols” strādāja ar 3,724 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 31,6% mazāk nekā 2019.gadā, kā arī firma cieta zaudējumus 250 861 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

Uzņēmums “Silvanols” reģistrēts 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 703 810 eiro. Kompānija nodarbojas ar farmaceitisko preparātu un pamatvielu izpēti un ražošanu. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir zāļu ražotājs “Olainfarm”.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*