Sākums » Jaunākie raksti » Farmācijas vairumtirgotāja “Baltacon” apgrozījums pērn pieaudzis par 28%

Farmācijas vairumtirgotāja “Baltacon” apgrozījums pērn pieaudzis par 28%

 

Farmaceitisko izstrādājumu vairumtirgotājs SIA “Baltacon” pērn strādāja ar 28,991 mlj eiro apgrozījumu, kas ir par 28% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 35,4% un bija 2,978 mlj eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka no kopējā “Baltacon” apgrozījuma 28,13 mlj eiro jeb 97% bija ieņēmumi no zāļu vairumtirdzniecības.

Pērn kompānija turpināja novirzīt brīvos naudas līdzekļus gan biržās kotētu vērtspapīru iegādei, gan iegādājoties potenciāli vērtīgu Latvijas uzņēmumu kapitāldaļas, gan arī finansējot šādus uzņēmumus ar īstermiņa un ilgtermiņa aizdevumiem, norādīts ziņojumā.

Šogad “Baltacon” plāno turpināt palielināt apgrozījumu gan vairumtirdzniecībā, gan arī mazumtirdzniecībā, kā arī paredzēts turpināt brīvo naudas līdzekļu ieguldīšanu vērtspapīros un veikt investīcijas ieguldījumu un aizdevumu veidā.

2021.gadā “Baltacon” strādāja ar 22,643 mlj eiro apgrozījumu un 2,199 mlj eiro peļņu.

Kompānija “Baltacon” reģistrēta 2009.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2844 eiro. Uzņēmuma īpašnieks tiešā un pastarpinātā veidā ar SIA “Saules aptieka” starpniecību ir Artūrs Belēvičs.

Avots: LETA

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*