Sākums » Jaunākie raksti » Gada farmaceits 2023 – Kārlis Plūksna
Gada farmaceits 2023 – Kārlis Plūksna

Gada farmaceits 2023 – Kārlis Plūksna

SIA “Valdas aptieka” (Ugāle) farmaceitam un īpašniekam Kārlim Plūksnam apbalvojums piešķirts par godprātīgu farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanu mazpilsētas iedzīvotājiem, par profesijas prestiža saglabāšanu un tālākvirzību.

Kārlis turpina darbu vecmāmiņas, farmaceites Valdas Plūksnas dibinātā uzņēmumā, kurā viņa ilgus gadus strādājusi. Kārlis izvēlējās turpināt ģimenes uzņēmumu un tādēļ ieguva farmaceita diplomu.

Tā ir īsta lauku aptieka… un var šķist neparasti, ka jauns puisis strādā mazā pagasta aptiekā, bet Kārlim darbs patiešām labi sokas. Pagasta iedzīvotāji viņu atzīst par lielisku speciālistu, un kas gan farmaceitam var dot lielāku gandarījumu kā vietējo iedzīvotāju atzinība.

Ugālnieki Kārli raksturo kā laipnu, atsaucīgu, iejūtīgu un izpalīdzīgu jaunu cilvēku, kurš vienmēr atradīs laipnu vārdu, aprunāsies un vecāka gadagājuma cilvēkiem zāles aizvedīs uz mājām.

Vietējie ļaudis saka – no Kārļa staro nemākslots gaišums un patiesa cilvēcība, kas mūsdienu skarbajā pasaulē ir īpaša vērtība. Tas arī ir noslēpuma atminējums, kādēļ Kārli ciena un mīl iedzīvotāji. Uz jautājumu, vai darbs patīk, Kārlis atbild: “Nenoliedzami!”

LFB Basketbola turnīra 2019. gada rezultatīvākais spēlētājs

Kas Kārlim palīdz relaksēties? Tā noteikti ir daba. Viņš ir kaislīgs mednieks, ļoti patīk sports, īpaši basketbols. Kārlis ir lielisks basketbolists, piedalās LFB Basketbola turnīrā no studiju laikiem. Pēc studijām ar “Latvijas aptieka” komandu trīs reizes izcīnījis čempiona titulu LFB Basketbola turnīrā un vairākas reizes bijis šī turnīra labākais un rezultatīvākais spēlētājs. Šogad viņš var lepoties ar izcīnīto trešo vietu Latvijas Gheto Games 3×3 basketbola turnīrā!

Kārlis lieliski pierāda, ka laukos farmaceits var dzīvot aktīvu un piepildītu dzīvi.

 

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*