Sākums » E-veselība » Ģimenes ārstus joprojām neapmierina e-veselības darbība
Ģimenes ārstus joprojām neapmierina e-veselības darbība

Ģimenes ārstus joprojām neapmierina e-veselības darbība

19. oktobrī notikušajā Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas valdes sēdē un biedru sapulcē ģimenes ārsti sniedza neapmierinošu vērtējumu e-veselības darbībai, nacionālo informācijas aģentūru LETA informējusi asociācijas prezidente Sarmīte Veide, kura 13.Saeimas vēlēšanās kandidēja no Latvijas Reģionu apvienības.

Veide informējusi, ka sēdē un biedru sapulcē tika izskatīti aktuālie veselības aprūpes jautājumi, tostarp e-veselības darbība. “E-veselībā joprojām nav veikti nepieciešamie uzlabojumi ērtākai, ātrākai un drošākai lietošanai, kā arī pēdējā mēneša laikā atjaunojušies sistēmas darbības traucējumi,” norādījusi Veide.

Pēc viņas paustā, arī pārskatot veselības aprūpes finansēšanas jaunā modeļa ieviešanu ģimenes ārsti turpina saskatīt riskus pacientu veselībai un valsts budžetam ilgtermiņā, un līdz ar to aicina jauno Saeimu atcelt Veselības aprūpes finansēšanas likumu.

Tāpat Veide norāda, ka, ņemot vērā līdzšinējo politisko virzību veselības nozarē, ir nepieciešams jauns veselības ministrs un cita, ilgtspējīga un Latvijai piemērota veselības politika.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*