Sākums » Farmācija » Grāmatā izdots jaunais kompensējamo zāļu saraksts
Grāmatā izdots jaunais kompensējamo zāļu saraksts

Grāmatā izdots jaunais kompensējamo zāļu saraksts

Medikamentu informācijas centrs (MIC) grāmatā izdevis jauno kompensējamo zāļu sarakstu, kas stājas spēkā 2020. gada 1. aprīlī.

Kompensējamo zāļu sarakstā no šī gada 1. aprīļa veiktas būtiskas izmaiņas. Svarīgākā no tām – saraksts papildināts ar pazīmi “L – lētākais medikaments grupā”, ja tajā nav noteikts references medikaments.

Sarakstā iekļautas, kā arī no saraksta izslēgtas jaunas zāles un medicīnas ierīces. Tāpat vairākām zālēm un medicīnas ierīcēm mainītas cenas, kā arī veiktas izmaiņas diagnožu sarakstā.

Sakarā ar ārkārtas situāciju valstī grāmatu NEVARĒS iegādāties pie mums – MIC birojā Lāč­plēša ielā 60.

Grāmatu izsūtīsim ar “Omniva” pakomātiem vai ar Latvijas Pasta starpniecību. Pasūtot grāmatas ar “Omniva”, piegādes cena būs 3 EUR, vienā sūtījumā līdz desmit grāmatām. Vienas grāmatas cena – 7 EUR.

Aicinām savus pieprasījumus, norādot rekvizītus un vēlamo grāmatu skaitu (“Omniva” sūtījuma gadījumā – arī tālruņa numuru), sūtīt uz e-pastu mic@mic.lv vai zvanīt – 67821245.

Jauno kompensējamo zāļu saraksta grāmatu varēs iegādāties arī zāļu lieltirgotavās “Tamro”, “Recipe Plus” un “Magnum  Medical”. It īpaši aicinām ārstu prakses izskatīt iespēju grāmatas pasūtīt zāļu lieltirgotavās.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.