Sākums » Interesanti » “Grindeks” kļūst par Latvijas Olimpiskās komitejas sponsoru
“Grindeks” kļūst par Latvijas Olimpiskās komitejas sponsoru
Foto: no "Grindeks" arhīva.

“Grindeks” kļūst par Latvijas Olimpiskās komitejas sponsoru

Atzīmējot Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) atjaunošanas 30. gadadienu, paziņots par AS “Grindeks” un LOK sadarbības sākšanu, uzņēmumam kļūstot par LOK sponsoru.

Kā ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA, nākamajā, Tokijas Vasaras Olimpisko spēļu ciklā, “Grindeks” iegūst tiesības izmantot LOK un Latvijas Olimpiskās komandas grafisko identitāti un izvietot reklāmu Olimpiskajos sporta centros Latvijā. Sadarbības līgums būs spēkā līdz 2020. gada beigām.

LOK prezidents Aldons Vrubļevskis uzsvēris, ka šis ir ļoti nozīmīgs brīdis, jo Olimpiskās kustības atbalstītāju pulkam pievienojas Latvijas, Baltijas un pasaules mēroga uzņēmums. “Grindeks” sniegtais atbalsts darbosies vairākos virzienos – tas ne tikai palīdzēs Latvijas sportistiem labāk sagatavoties Tokijas Olimpiskajām spēlēm un citām nozīmīgākajām sacensībām, bet arī aktivizēs sportu lielākajos un aktīvākajos Olimpiskajos sporta centros reģionos – Daugavpilī, Liepājā, Valmierā, Ventspilī un Rīgā.

AS “Grindeks” padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans atzinis, ka uzņēmums ir gandarīts kļūt par daļu no olimpiskās kustības un atbalstīt Latvijas izcilākos sportistus vienā no atbildīgākajiem mirkļiem viņu karjerā – brīdī, kad kopā ar individuālo sniegumu viņiem ir uzticēts nest Latvijas vārdu starptautiskajā arēnā. Vienlaikus uzņēmums vēlas mudināt sabiedrību pievērsties veselīgam un sportiskam dzīvesveidam, jo stipra veselība ir pamatu pamats, “ar kuru sasniedzama kļūst jebkura uzvara”.

Vrubļevskis svinīgā pasākumā Lipmanam pasniedzis LOK sertifikātu, kas apliecina, ka AS “Grindeks” 2018. gadā ir kļuvusi par LOK sponsoru.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.