Sākums » Farmācija » “Grindeks” rīko “Profesiju dienas”, lai veicinātu jauniešu interesi par ķīmiju un farmāciju
“Grindeks” rīko “Profesiju dienas”, lai veicinātu jauniešu interesi par ķīmiju un farmāciju

“Grindeks” rīko “Profesiju dienas”, lai veicinātu jauniešu interesi par ķīmiju un farmāciju

4. februārī sākās AS “Grindeks” rīkotās “Profesiju dienas” 9.-12.klašu skolēniem, kas tiek organizētas, lai veicinātu jauniešu interesi par ķīmiju un karjeras iespējām farmācijas nozarē, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

“Profesijas dienu” laikā skolēniem būs iespēja piedzīvot praksē farmācijas nozares profesionāļu ikdienu, iejusties izvēlētās profesijas specifikā un saņemt atbildes no nozares speciālistiem uz interesējošiem jautājumiem gan par farmācijas nozari kopumā, gan par darba ikdienu farmācijas uzņēmumā, gan arī par karjeras iespējām.

“Grindeks” profesionāļu vadībā skolēni tiks iepazīstināti ar dažādiem uzņēmuma ražošanas iecirkņiem, darbosies laboratorijās un gūs jaunu pieredzi, kas noderēs profesijas un studiju virziena izvēlē.

Jauniem cilvēkiem ir svarīgi apzināties ne tikai to, ka ķīmijas un farmācijas nozarē darba mūsu valstī netrūkst, bet arī to, ka šo profesiju speciālisti Latvijā ir ļoti pieprasīti, paudis “Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis.

Šāds projekts uzņēmumā tiek realizēts sesto gadu. Pērn projektā piedalījās 40 skolēni no 28 Latvijas pilsētām un novadu centriem. Kopumā piecos gados “Profesiju dienās” piedalījušies 178 skolēni, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

E.Badunes foto.

 

LETA_logo

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*