Sākums » Farmācija » “Grindeks” rīkos “Profesiju dienas skolēniem”
“Grindeks” rīkos “Profesiju dienas skolēniem”
Foto no "Grindeks" arhīva.

“Grindeks” rīkos “Profesiju dienas skolēniem”

Jau astoto gadu, no 8.februāra līdz 8.martam, AS “Grindeks” aicina 9.-12.klašu skolēnus, kuriem ir padziļināta interese par ķīmiju un ar to saistītajām zinātnēm, piedalīties “Profesiju dienās skolēniem” un novērtēt savas izredzes nākotnē kļūt par farmācijas nozares profesionāli, ziņo uzņēmums.

Jauniešiem būs iespēja pavadīt vienu darba dienu kopā ar izvēlētās jomas speciālistu, iepazīties ar amata pienākumiem un uzzināt, ko nozīmē būt par ķīmiķi, ķīmiķi-analītiķi, ķīmijas tehniķi-analītiķi, mikrobiologu, ražošanas farmaceitu, farmācijas tehnologu, farmaceitiskās produkcijas ražošanas operatoru, reaktora operatoru un reģistrācijas dokumentācijas izstrādes speciālistu.

Jauniešiem būs iespēja gūt ne tikai teorētiskās zināšanas un saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, bet arī iejusties speciālista lomā, darbojoties praktiski. Iepazīšanās ar uzņēmuma ražošanas iecirkņiem, laboratorijām un farmācijas ražošanas uzņēmuma specifiku dos jauniešiem izpratni par profesiju un iespēju novērtēt gatavību ar to saistīt savu turpmāko dzīvi.

“Profesiju dienas skolēniem” 2017.gadā norisināsies no 8.februāra līdz 8.martam. Lai pieteiktos projektam, 9.-12.klašu audzēkņiem līdz 2017.gada 20.janvārim jāsūta motivācijas vēstule uz e-pasta adresi profesiju.dienas@grindeks.lv. Motivācijas vēstulē jāatbild uz jautājumiem – kāpēc Tu vēlies tuvāk iepazīt “Grindeks” un kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija? Ar pilnu profesiju aprakstu var iepazīties uzņēmuma mājas lapā.

Projektā “Profesiju dienas skolēniem” septiņu gadu laikā ir iesaistījušies 335 Latvijas jaunieši, turklāt interese par dalību projektā arvien pieaug – 2016.gadā “Grindeks” saņēma 117 skolēnu pieteikumus no 36 Latvijas pilsētām un novadiem, no kuriem, pēc skolēnu motivācijas novērtēšanas, uzaicinājumu piedalīties ieguva 40 jaunieši, ziņo uzņēmuma pārstāvji.

www.farmacija-mic.lv

Viens komentārs

  1. Smukos suņus uz kuriem taisa eksperimentus arī rādīs? Es viņus redzēju pirms gadiem 20,kad biju Grindexā,visu laiku atceros ar šausmām! Tik šausmīgi žēl man viņi bija!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.