Sākums » Farmācija » “Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis atstājis amatu
“Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis atstājis amatu
Foto - no LFB arhīva.

“Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis atstājis amatu

Zāļu ražotāja “Grindeks” valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis atstājis amatu, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

“Grindeks” pārstāvji informē, ka ir saņemts Bunduļa paziņojums par valdes priekšsēdētāja amata atstāšanu no otrdienas, 21.janvāra.

Tādējādi līdz tālākiem lēmumiem “Grindeks” valde turpina darbu divu valdes locekļu sastāvā. Valdē strādā Juris Hmeļņickis un Jānis Romanovskis.

Izmaiņas uzņēmuma valdes sastāvā komercreģistrā iegrāmatotas trešdien, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Bundulis valdes priekšsēdētāja amatā strādāja kopš 2012. gada.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Grindeks” koncerna apgrozījums 2019.gada deviņos mēnešos bija 106,564 miljoni eiro, kas ir par 4% vairāk nekā 2018.gada attiecīgajā periodā, savukārt koncerna peļņa pieauga par 17,6% un sasniedza 8,906 miljonus eiro.

“Grindeks” galvenie darbības virzieni ir oriģinālproduktu, patentbrīvo un aktīvo farmaceitisko vielu pētniecība, izstrāde, ražošana un pārdošana. “Grindeks” koncernu veido “Grindeks” un piecas tā meitassabiedrības – Latvijas “Kalceks” un “Namu apsaimniekošanas projekti”, Igaunijas “Tallinas farmācijas rūpnīca”, kā arī Krievijas “Grindeks Rus” un Slovākijas “HBM Pharma”.

Kompānijas kapitālā  92,81% pieder Lipmanu ģimenes uzņēmumam SIA “Liplat Holding”. Šī uzņēmuma kapitālā Kirovam Lipmanam pieder 43,33%, Filipam Lipmanam – 35%, bet Annai Lipmanei – 21,67%. “Grindeks” akcijas kotē “Nasdaq Riga” oficiālajā sarakstā.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.