Sākums » Farmācija » Guntis Belēvičs kļuvis par uzņēmuma “Rigvir” līdzīpašnieku

Guntis Belēvičs kļuvis par uzņēmuma “Rigvir” līdzīpašnieku

SIA “Contract Pharma” iegādājusies 75% kapitāldaļu SIA “Pharma VC”, kas, savukārt, veikusi darījumu par 10% kapitāldaļu iegādi SIA “Rigvir” un ar to saistītajos uzņēmumos. Darījumi veikti, lai stiprinātu “Rigvir” uzņēmumu grupu un sekmētu turpmāku zāļu “Rigvir” attīstību.

SIA “Contract Pharma” īpašnieks Guntis Belēvičs paziņojumā presei akcentē: “Vēža zāles “Rigvir” ir ar milzīgu potenciālu, ko pierāda gan līdzšinējie rezultāti onkoloģijas pacientu ārstēšanā, gan līdz šim veiktie pētījumi. Latvijas zinātnieces Ainas Mucenieces veikums viroterapijas jomā un līdz šim paveiktais saistībā ar “Rigvir” ir nozīmīgs solis Latvijas farmācijas vēsturē un to ir nepieciešams turpināt, secīgi soli pa solim īstenojot nepieciešamos zāļu atzīšanas attīstības posmus. Esam gatavi ieguldīt savas profesionālās zināšanas un prasmes, lai “Rigvir” zāles virzītu attīstītos farmācijas tirgos.”

Kopš 2018. gada “Rigvir grupa” ir pārstrukturējusies uz biotehnoloģiju formātu, vairāk orientējoties uz produkta attīstību un arvien jaunu investoru piesaisti klīniskajiem pētījumiem un produkta licenču realizāciju.

Pēdējā gada laikā “Rigvir grupa” ir veiksmīgi īstenojusi vairākus projektus. Pabeigts ERAF līdzfinansētais toksicitātes pētījums, kas kopumā izmaksāja 500 000 eiro. Tāpat, ieguldot investīcijas 2,3 miljonu eiro apmērā, pabeigta un atbilstoši Labas ražošanas prakses standartiem sertificēta jaunā aktīvās vielas ražotne. Būtisks attīstības solis ir pirmā Ķīnas tirgum izsniegtā licence, pausts paziņojumā.

SIA “Contract Pharma” dibināta 2005. gadā un specializējusies zāļu lieltirgotavas, noliktavas un zāļu loģistikas pakalpojumu nodrošināšanā. Uzņēmuma komanda ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi farmācijas tirgū sniedz arī kvalitātes nodrošināšanas pakalpojumus, piemēram, līgumpartnera licences saņemšanu, iekšējo auditu veikšanu un kvalitātes sistēmas izstrādi.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.