Sākums » Interesanti » Iedzīvotāji var balsot par labākajiem farmaceitiem un ārstiem
Iedzīvotāji var balsot par labākajiem farmaceitiem un ārstiem

Iedzīvotāji var balsot par labākajiem farmaceitiem un ārstiem

9. decembrī uzsākta sabiedrības balsošana par 2014. gada labākajiem veselības aprūpes speciālistiem. Ikviens Latvijas iedzīvotājs laika posmā šā gada 9. decembra līdz nākamā gada 15. janvārim ir aicināts nobalsot par savu labākā veselības aprūpes speciālista kandidātu nominācijās “Gada ārsts”, “Gada zobārsts”, “Gada ārsta palīgs”, “Gada māsa”, “Gada vecmāte”, “Gada farmaceits” un “Gada funkcionālais speciālists”.

“Gada balva medicīnā” Latvijā norisinās piekto reizi. Ar šo apbalvojumu tiks godināti mediķi par apzinīgu un pašaizliedzīgu darbu pacientu veselības labā, ko raksturo pasākumam izvēlētais moto – “Dodot gaismu, sadegu”.

Iepriekšējā “Gada balvas medicīnā” balsojumā piedalījās gandrīz seši tūkstoši Latvijas iedzīvotāju. Arī šogad ikviens Latvijas iedzīvotājs var nobalsot par, viņaprāt, labāko veselības aprūpes speciālistu, atbildot uz pāris jautājumiem, kā arī minot pamatojumu, kāpēc tieši šis speciālists būtu pelnījis saņemt apbalvojumu. Balsot var Latvijas Ārstu biedrības interneta mājas lapā www.arstubiedriba.lv. No vienas IP adreses par katru nomināciju var nobalsot vienu reizi.

“Gada balvā medicīnā 2014” pavisam tiks godināti Latvijas mediķi 11 dažādās nominācijās. Sabiedrības balsojumam izvirzītas septiņas nominācijas. Tradicionāli “Gada balva medicīnā” tiks pasniegta arī nominācijās “Gada cilvēks medicīnā”, “Gada notikums medicīnā”, “Gada slimnīca”, “Gada balva par mūža ieguldījumu medicīnā”. Ikviens nomināciju ieguvējs svinīgā ceremonijā saņems balvu – mākslinieka Armanda Jēkabsona kā dzīvības asnu veidotu statueti.

“Gada balvu medicīnā” organizē Latvijas Ārstu biedrība.

www.farmacija-mic.lv

2 komentāri

  1. Vēlos nobalsot par gada farmaceiti ,bet nevaru atrast kā.Dundagā aptiekā strādā cilvēks,kuram vienīgā darbavieta ir šī aptieka -saucās “Cito “.Pēc skolas un lidz pensijai.Farmaceiti sauc Lienīte Zviņģele.Vai tad patiešām viņa nav nopelnijusi būt gada farmaceits ?

  2. Farmcija vairs sen nav medicī niskā aprūpe bet, pirmām kārtām bizness .Farmaceitiskais bizness( ne jau aptieku darbiniekiem ) un iens milzīgu peļņu. Pasekojiet, kuru vietu legālaja biznesā ienes farmacija ( 3 vai 4. ?)Tās ir arī šis lojalitates kartes un vēl visādas citādas akcijas . Kā tas ir iespējams , tikko paradās Ebola vīruss , jau ir gatavas zāles? Pasekojiet līdzi rakstos , cik reizes Afrikā ir izraisīti dažādi vīrusi , un jau ir zāles to apkarošanai . Farmaceitam ir uzliktas ļoti augstas prasibas .Piekrītu sai jaunajai farmaceitei un atbalstu viņas drosmi par to visu runāt.LIkums atļauj arī turpmāk lietot lojalitātes kartes, likums pieļauj arī turpmāk rīkot atlaides medikamentiem .Jautājums : kuras vai kuru personas interesēs ? Farmaceitam ir japrot un jāmāk viss , jabut zinošam , varošam , nenogurstošam , precīzam .Jautājum s : kā intereses ? Darbs tiek vērtēts pec dienā ienākošo čeku skaita, pēc naudas plūsmas utt,… Cinitie farmaceiti Jums nav tik un tik čeku , Jums nepienākas vēl viens farmaceits , bet varbūt to vienu klientu man nepieciešams apkalpot 30 min . , ta tad arī būtu famaceitiska aprūpe , bet man nepieciešami čeki čeki un nauda , nauda !!!!!!!!!!! šada farmacija man arī ir galīõgi līdz kaklam .!! Es atbildu par katru vardu ko še rakstu Un vēl cilvekiem ir galīgi sajaukti prāti ar šim parmērigajām reklāmām !!!!!

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.