Sākums » Ārzemēs » Igaunijas aptieku tīkla “Sudameapteek” īpašnieks nopircis loģistikas uzņēmumu
Igaunijas aptieku tīkla “Sudameapteek” īpašnieks nopircis loģistikas uzņēmumu

Igaunijas aptieku tīkla “Sudameapteek” īpašnieks nopircis loģistikas uzņēmumu

Uzņēmums “Pharma Holding”, kam pieder Igaunijas aptieku tīkls “Sudameapteek”, piektdien, 10.oktobrī, iegādājies 75% loģistikas uzņēmuma “Estonian Logistics Plus OU” akciju. Pārējie 25% paliek uzņēmuma vadības rokās. Darījums stājies spēkā uzreiz pēc tā noslēgšanas un tā summa netiek atklāta.

“Estonian Logistics Plus” ir loģistikas uzņēmums, kas nodrošina piegādes pakalpojumus koncernam “Rautakirja” – grāmatnīcu tīkla “Apollo” un iepirkšanās vietu “R-Kiosk” un “Lehepunkt” operatoram.

Kā ziņo “Pharma Holding” vadība, šāds darījums noslēgts, lai uzlabotu aptieku tīkla piegāžu ķēdi. Farmācijas holdings gan negrasoties startēt loģistikas un mazumtirdzniecības tirgū. Drīzāk tas vēlētos attīstīt personīgo loģistiku un atrast sadarbības iespējas ar tiem uzņēmumiem, kas jau šobrīd izmanto “Estonian Logistics Plus” pakalpojumus.

Aptieku tīklā “Sudameapteek” šobrīd ietilpst 68 aptiekas. “Pharma Holding” lielākais īpašnieks ir zviedru investors Oskars Svensons, kam pieder 70% akciju. Pārējie 30% akciju pieder uzņēmējam Tarmo Laanetam.

 

Sagatavoja Elīna Badune

Ziņu avots:

LETA_logo

 

 

Foto – no aptieku tīkla arhīva.

Viens komentārs

  1. Ideāls nosaukums startam Latvijā 🙂

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*