Sākums » Ārzemēs » Igaunijas Konkurences padome atļauj Lietuvas “Euroapotheca” pirkt aptieku tīklu Igaunijā
Igaunijas Konkurences padome atļauj Lietuvas “Euroapotheca” pirkt aptieku tīklu Igaunijā

Igaunijas Konkurences padome atļauj Lietuvas “Euroapotheca” pirkt aptieku tīklu Igaunijā

Igaunijas Konkurences padome atļāvusi Lietuvas farmācijas holdinga “Euroapotheca” Igaunijas meitasuzņēmumam “Euroapteek” no Somijas aptieku kompānijas “Yliopiston Apteekki” iegādāties Igaunijas aptieku tīklu “Ulikooli Apteek”, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

“Euroapotheca” un “Ylopiston Apteekki” vienošanās, par kuru tika paziņots janvāra beigās, paredz, ka “Euroapteek” iegādāsies un integrēs savā tīklā 13 aptiekas, kas pieder “Ylopiston Apteekki”, un ir gatava turpināt piedāvāt franšīzes pakalpojumus 11 aptiekām, kas pašlaik darbojas tīklā “Ulikooli Apteek” pēc franšīzes principa.

Savukārt “Euroapotheca” grupā ietilpstošais Igaunijas medikamentu vairumtirdzniecības uzņēmums “Baltfarma” iegādāsies “Yliopiston Apteekki” piederošo Igaunijas zāļu vairumtirgotājju “Medapta”. Igaunijas Konkurences padome atļāvusi arī šo darījumu.

Pašlaik tīklā “Euroapoteek” ir 49 aptiekas, bet tīklā “Ulikooli Apteek” – 24 aptiekas.

Pēc apvienošanās tīklā “Euroapoteek” būs 73 aptiekas, no kurām 54 piederēs uzņēmumam “Euroapoteek”, bet 19 strādās pēc franšīzes principa.

Lietuvas uzņēmums “Euroapotheca”, kas ietilpst holdingā “Vilniaus prekyba”, pārvalda vairāk nekā 450 aptiekas Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Polijā un Ukrainā, un šogad iegādājās Zviedrijas aptieku tīklu “Apoteksgruppen”, ziņo LETA.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.