Sākums » Farmācija » Internetā pieejama MIC tālākmācības testu jaunā kārta
Internetā pieejama MIC tālākmācības testu jaunā kārta

Internetā pieejama MIC tālākmācības testu jaunā kārta

Portāla www.farmacija-mic.lv sadaļā “Tālākmācības testi” publicēta Medikamentu informācijas centra (MIC) tālākmācības testu 2018. gada otrā kārta. Turpat pieejami arī iepriekšējās kārtas rezultāti un pareizās atbildes.

Atgādinām, ka visi farmaceiti un farmaceita asistenti, kas vēlas pieteikties dalībai tālākmācības testu programmā, to var izdarīt, iemaksājot MIC kontā 17,20 EUR par tālākmācības testu gada abonementu. Ja par darbinieku maksā aptieka, kas ir MIC pastāvīgais klients – līgumslēdzējs, tad testu abonementa cena vienam dalībniekam ir 14,30 EUR gadā. Gada abonements ir par piedalīšanos četrās kārtās. Piedalīties var sākt ar jebkuru kārtu.

Tālākmācības testu 2018. gada 2. kārtu nokārtojušo dalībnieku numuri farmaceitu un farmaceita asistentu reģistrā tiks publicēti kopā ar tālākmācības testu 2018. gada 2. kārtas rakstiem un jautājumiem žurnāla “Materia Medica” 2018. gada augusta numurā un portālā www.farmacija-mic.lv.

Atbilžu nosūtīšanas pēdējais datums (pasta zīmogs uz aploksnes vai izpildīšanas datums www.farmacija-mic.lv) ir 2018. gada 10. augusts.

Uz jūsu jautājumiem par tālākmācības testu programmu atbildēsim pa tālruni 67821245.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.