Sākums » Farmācija » Irina Maligina sev piederošās “Olainfarm” akcijas nodod savam Igaunijā jaundibinātam uzņēmumam

Irina Maligina sev piederošās “Olainfarm” akcijas nodod savam Igaunijā jaundibinātam uzņēmumam

Zāļu ražotāja “Olainfarm” bijušā īpašnieka Valērija Maligina meita Irina Maligina nodevusi visas sev piederošās “Olainfarm” akcijas – 7,79% – jaundibinātam uzņēmumam Igaunijā “Olfim Ou”, kura vienīgā īpašniece ir viņa pati, saskaņā ar biržas “Nasdaq Riga” datiem ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Tādejādi Maligina no tiešās “Olainfarm” akciju īpašnieces kļuvusi par netiešo īpašnieci.

“Olfim Ou” ir Igaunijā reģistrēts uzņēmums, kura vienīgā dalībniece ir pati Maligina.

Jau ziņots, ka Irina Maligina palielināja līdzdalību “Olainfarm” kapitālā līdz 7,79%. Kā teikts paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”, no 2018.gada 25.septembra Maliginai pieder 1 097 051 “Olainfarm” akcija, kas veido 7,79% no kompānijas balsstiesīgā kapitāla.

“Olainfarm” akciju kapitālu veido kopumā 14 085 078 akcijas 1,4 eiro nominālvērtībā.

Pēc biržas “Nasdaq Riga” datiem, Valērijam Maliginam tiešā veidā piederēja 26,92% “Olainfarm” akciju, bet netiešā veidā ar SIA “Olmafarm” starpniecību – 42,56% “Olainfarm” akciju.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka septembrī Maligina meitas Irina Maligina, Nika Saveļjeva un Anna Emīlija Maligina saņēma mantojuma apliecības, tādējādi mantojums tika oficiāli sadalīts, taču mantiniecēm vēl bija jāparaksta vienošanās par mantojuma sadali.

“Olainfarm” lielākās akciju paketes īpašnieka – SIA “Olmafarm” – kapitāldaļas starp mantiniekiem joprojām nav sadalītas, bet vienīgā uzņēmuma amatpersona ir Irina Maligina.

Vienlaikus Maligina mantinieces ir noslēgušas vienošanos ar Maligina atraitni Elīnu Maliginu, kura nebija minēta testamentā, par viņai likumīgi pienākošās mantojuma daļas izmaksu. Vienošanās ir konfidenciāla.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.