Sākums » Jaunākie raksti » Izsludina konkursus uz Stradiņa, Austrumu un Bērnu slimnīcu valdes locekļu vietām

Izsludina konkursus uz Stradiņa, Austrumu un Bērnu slimnīcu valdes locekļu vietām

Veselības ministrija (VM) ir izsludinājusi konkursus uz Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas valdes locekļu vietām, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Stradiņa slimnīcai konkursā tiks izraudzīts valdes priekšsēdētājs un valdes loceklis.

No valdes priekšsēdētāja amata kandidātiem tiek sagaidīta akadēmiskā augstākā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vismaz triju gadu pieredze vadītāja amatā vai vairāku struktūrvienību vadībā vidēja lieluma vai lielā uzņēmumā vai vismaz triju gadu pieredze vadošā amatā, kas nodrošina kompetences un zināšanas, kuras nepieciešamas, lai profesionāli pildītu valdes priekšsēdētāja uzdevumus konkrētajā amatā, pieredze organizācijās ar daudzpakāpju vadības struktūru, praktiskā darba pieredze tādu jautājumu risināšanā, kas attiecas uz kapitālsabiedrības attīstību, darbības stratēģijas īstenošanu, administratīvo un pārmaiņu vadību, izpratne par valsts kapitālsabiedrību darbību un to regulējošajiem normatīviem aktiem, biznesa ētikas pārzināšana, izpratne par kapitālsabiedrību finanšu vadības un iekšējā audita jautājumiem, izpratne par veselības aprūpes sistēmu u.tml.

Tāpat nākamajam slimnīcas vadītājam jāpiemīt tādām kompetencēm kā stratēģiskā plānošana, spēja veidot pozitīvas attiecības un uzņemties valdes priekšsēdētāja lomu, spēja noteikt mērķus un plānot savas darbības, lēmumu pieņemšana un atbildība. No kandidātiem tiek prasīta nevainojama reputācija.

Stradiņa slimnīcas valdes locekļu kandidātiem ir izvirzītas nedaudz atvieglotas, bet līdzīgas prasības. Papildus tiek prasīta pieredze darbā ar liela apjoma būvniecības projektu vadību un zināšanas par būvniecības projektu realizācijas kontroli un izpildi, pamatojoties uz būvprojekta dokumentāciju un būvprojekta īstenošanas nosacījumiem.

Slimnīcas valdes priekšsēdētāja atalgojums ir no 6000 līdz 8000 eiro pirms nodokļu nomaksas, bet valdes loceklim – no 5000 līdz 7000 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Arī RAKUS valdes locekļa kandidātiem izvirzītas līdzīgas prasības, taču izglītība tiek prasīta vadības zinātnēs, ekonomikā vai finansēs. No šī posteņa kandidātiem tiek sagaidīta praktiska pieredze finanšu vadības jomā, vadības sistēmu uzlabošanā, risku pārvaldībā, kvalitātes un procesu vadībā, auditēšanā, pieredze projektu un pārmaiņu vadības jautājumos, praktiska pieredze digitālo risinājumu ieviešanā biznesa procesu efektivitātes uzlabošanai, vēlama pieredze Eiropas Savienības finanšu instrumentu izmantošanā un pieredze klientu apkalpošanas procesu organizēšanā, izpratne par iepirkumu procesu organizēšanu.

Arī šajā postenī tiek solīta mēneša atlīdzība no 5000 līdz 7000 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Bērnu slimnīcas valdes locekļa kandidātiem tiek prasīta izglītība vadības zinātnēs, ekonomikā vai finansēs. No pretendentiem tiek sagaidīta praktiska pieredze finanšu vadības jomā, vadības sistēmu uzlabošanā, risku pārvaldībā, kvalitātes un procesu vadībā, auditēšanā, pieredze projektu un pārmaiņu vadības jautājumos, vēlama pieredze Eiropas Savienības finanšu instrumentu izmantošanā, vēlama pieredze digitālo risinājumu ieviešanā, pārvaldības un kontroles stiprināšanā vai darba organizācijas un lietderības uzlabošanā, vēlama pieredze vadības grāmatvedības procesu attīstībā un digitalizācijā un izpratne par iepirkumu procesu organizēšanu.

Plānotā mēneša atlīdzība Bērnu slimnīcas valdes loceklim ir no 5000 līdz 7000 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Pieteikumus visos konkursos var iesniegt līdz 7.novembrim.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.