Sākums » Jaunākie raksti » Izsludināts konkurss uz Paula Stradiņa medicīnas koledžas direktora amatu

Izsludināts konkurss uz Paula Stradiņa medicīnas koledžas direktora amatu

Izsludināts konkurss uz Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledžas direktora amatu, ziņo nacionālā informācijas aģentūra LETA.

Šobrīd koledžas direktore ir Ilga Eriņa. Jauno direktoru amatā apstiprinās uz pieciem gadiem. Piedāvātā mēnešalga ir no 2650 līdz 3600 eiro.

Pretendentiem nepieciešams maģistra vai doktora grāds medicīnas vai izglītības zinātņu jomās. Priekšrocība tiks dota pretendentiem ar doktora grādu.

Nepieciešama ne mazāk kā piecu gadu pieredze vadošā amatā un vismaz tikpat ilga akadēmiskā darba pieredze augstākajā izglītībā, kā arī izpratne par augstākās izglītības iestādes darbības un vadības principiem, finansiālo un saimniecisko darbību, vēlams ar pieredzi Eiropas Savienības fondu projektu īstenošanā.

Tāpat vajadzīgas vismaz divu svešvalodu zināšanas, no kurām viena ir Eiropas Savienības oficiālā valoda, laba stratēģiskā plānošana, komunikācijas un sadarbības prasmes un labas darba organizācijas un vadības prasmes.

Amatam var pieteikties līdz 3.janvārim, iesniedzot prasītos dokumentus un piedāvājumu koledžas turpmākajai attīstībai pieciem gadiem, koledžas kancelejā Vidus prospektā 38, Jūrmalā klātienē vai nosūtot pa pastu, vai arī elektroniski uz e-pastu “lupsk.kanceleja@gmail.com“.

Latvijas Universitātes Paula Stradiņa medicīnas koledža ir Latvijas Universitātes aģentūra, ziņo LETA.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.