Sākums » Jaunākie raksti » Izsludināts konkurss uz RSU Farmācijas fakultātes dekāna amatu
Izsludināts konkurss uz RSU Farmācijas fakultātes dekāna amatu

Izsludināts konkurss uz RSU Farmācijas fakultātes dekāna amatu

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) izsludinājusi konkursu uz Farmācijas fakultātes dekāna amatu.

Fakultātes dekāna galvenajos darba pienākumos ietilpst atbildēt par zinātnes universitātes pārstāvētās stratēģiskās specializācijas jomas attīstību, plānot resursu izmantošanu, īstenot zinātniskās darbības izcilību, attīstīt starptautisko sadarbību pētniecībā un studiju programmu realizācijā, attīstīt sadarbību industrijā nacionālā un starptautiskā līmenī, pārraudzīt fakultātē realizēto studiju programmu īstenošanas kvalitāti, kā arī nodrošināt inovāciju ieviešanu, starpdisciplinaritāti un modernās pieejas akadēmiskajā darbā.

Pretendentiem jābūt zinātņu doktora grādam, vismaz piecu gadu pieredzei akadēmiskajā darbā un pieredzei vadītāja amatā, nozares profesionālai darba pieredzei, kā arī to zinātniskai darbībai un ietekmei profesionālajā jomā jābūt starptautiski atzītai. Tāpat pretendentiem jābūt spēkā esošs Latvijas Zinātnes padomes eksperta statuss.

Pretendentiem līdz 20.novembrim jāiesniedz RSU dzīvesgājuma apraksts (CV), zinātnisko sasniegumu apraksts, angļu valodas prasmju apliecinājums, motivācijas vēstuli un darbības programmu fakultātes vadības un pētniecības attīstībai piecu gadu periodam.

Darba samaksa norādīta no 4000 eiro mēnesī pirms nodokļu nomaksas un snieguma piemaksa līdz 20% mēnesī. Norādīta arī iespēja saņemt ikgadējo vienreizējo atlīdzību par sasniegtajiem zinātniskajiem rezultātiem līdz 10 tūkstošiem eiro pirms nodokļu nomaksas.

Avots: LETA

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*