Sākums » Farmācija » Izstrādātas elektroniskā parauga veidlapas farmaceitiskās darbības veikšanai

Izstrādātas elektroniskā parauga veidlapas farmaceitiskās darbības veikšanai

Zāļu valsts aģentūra (ZVA) informē par izstrādātu elektronisko  izziņu veidlapu formu paraugiem par darbiniekiem un atbildīgajām personām, kā arī par licences turētāja tiesībām izmantot telpas farmaceitiskai darbībai. Veidlapas ZVA aicina izmantot, papildināt ar aktuālo informāciju un pievienot iesniegumam par speciālās atļaujas (licences) aptiekas atvēršanai (darbībai) izsniegšanu vai pārreģistrēšanu vai par izmaiņām iesniegtajā informācijā un dokumentos (Ministru kabineta 2011. gada 19. oktobra noteikumu Nr. 800 “Farmaceitiskās darbības licencēšanas kārtība” 5.pielikums).

Dokumenta elektroniskā parauga veidlapas forma par darbiniekiem un atbildīgajām personām, kā arī par licences turētāja tiesībām izmantot telpas farmaceitiskai darbībai, ir izvietotas ZVA tīmekļa vietnē www.zva.gov.lv:  sadaļā Industrijai > Aptiekas > Jauna aptieka > “Kā saņemt vispārēja tipa aptiekas licenci?” un Industrijai  > Aptiekas  >  Aptiekas darbība > Licences pārreģistrēšana, “Kas jādara, lai pārreģistrētu aptiekas licenci?”.

Vienlaikus aicinām elektronisko dokumentu nosaukumu veidot ar nosaukumu: Izzina_personals_licencesnumurs_ddmmgads ar cipariem.docx un Ligums_ielas_nosaukums_1_licencesnumurs_ddmmgads ar cipariem.docx.

Jautājumu gadījumā ZVA lūdz sazināties ar ZVA Farmaceitiskās darbības uzņēmumu licencēšanas nodaļas ekspertiem pa tālruni 67078446, 67078447 vai sūtīt jautājumus uz e pastu info@zva.gov.lv.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.