Sākums » Jaunākie raksti » Izstrādāts NVD konsultatīvās padomes nolikuma projekts

Izstrādāts NVD konsultatīvās padomes nolikuma projekts

Šodien, 15.martā, Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Veselības ministrijas (VM) sagatavotais Ministru kabineta noteikumu projekts, kas nosaka Nacionālā veselības dienesta (NVD) konsultatīvās padomes organizāciju un lēmumu pieņemšanas kārtību – “Nacionālā veselības dienesta konsultatīvās padomes nolikums”, ziņo VM.

NVD konsultatīvā padome ir konsultatīva institūcija, kuras mērķis ir veicināt valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, atbalstot NVD darbību veselības aprūpes finansēšanas jomā.

Konsultatīvās padomes funkcijas būs:

  • vērtēt valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu nodrošināšanai piešķirtā finansējuma izlietojumu;
  • veicināt veselības aprūpes finansēšanas un veselības aprūpes finansējuma izlietojuma efektivitāti.

Padomes locekļu pilnvaru termiņš būs trīs gadi. Padomes priekšsēdētājs būs veselības ministrs, savukārt padomi veidos pa vienam pārstāvim no Veselības ministrijas, Finanšu ministrijas, Labklājības ministrijas, darba devēju organizācijas, kas ir pārstāvēta Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomē, darbinieku organizācijas (arodbiedrības), kas ir pārstāvēta Nacionālajā trīspusējās sadarbības padomē, Latvijas Pašvaldību savienības, biedrības vai nodibinājuma, kas pārstāv pacientu intereses un Latvijas Ārstu biedrības. Padomes locekļi atlīdzību par darbu padomē nesaņems.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.