Sākums » Farmācija » Izveidoti mācību stundu apraksti par zāļu racionālu lietošanu
Izveidoti mācību stundu apraksti par zāļu racionālu lietošanu

Izveidoti mācību stundu apraksti par zāļu racionālu lietošanu

Tā kā racionāla zālu lietošana nav sabiedrībā plaši popularizēta ideja un jauniešiem varētu būt ļoti ierobežotas zināšanas par medikamentiem un pareizu to lietošanu, biedrība “Veselības projekti Latvijai” ir uzņēmusies iniciatīvu un sagatavojusi 6 mācību stundu aprakstus un metodiskos norādījumus skolotājiem par racionālas zāļu lietošanas tēmu.

 Nodarbību aprakstus var izmantot sociālo zinību (veselības mācības) ietvaros pamatskolas 6.-7. klasei (4 nodarbību apraksti) un vidusskolas 11. klasei (2 (4) nodarbību apraksti).

Nodarbības tapušas autorei Ausmai Pastorei sadarbojoties ar “Veselības projekti Latvijai” ekspertiem. Nodarbību apraksti bez maksas pieejami biedrības mājas lapā – http://www.veselibasprojekti.lv/raksts/119/222/2014/.

Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts. “Veselības projekti Latvijai” ir neatkarīga nevalstiska organizācija, kas ir starptautiskās organizācijas “Health Action International” biedrs. Tās mērķi ir sekmēt medikamentu racionālu un saprātīgu lietošanu Latvijā, sekmēt labāku un caurskatāmāku veselības aprūpes / zāļu tirgus politiku Latvijā un sniegt neatkarīgu informāciju par medikamentiem un to lietošanu.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.