Sākums » Farmācija » Jauna iespēja farmaceitiem mācīties neizejot no mājām

Jauna iespēja farmaceitiem mācīties neizejot no mājām

Lai paplašinātu farmaceitu iespējas papildināt zināšanas un iegūt tālākizglītības punktus sev izdevīgā laikā un vietā, SIA “Medikamentu informācijas centrs” ir izveidojis jaunu interneta vietni kursi.mic.lv.

Papildus jau ierastajiem testiem žurnālā Materia Medica un portālā www.farmacija-mic.lv tagad internetā būs pieejami arī lekciju materiāli un testi ar iespēju papildināt jūsu tālākizglītības punktu bagāžu, neizejot no mājas.

Ja esat jau iepriekš bijis reģistrējies un pildījis tālākizglītības testus www.farmacija-mic.lv, jaunajai vietnei kursi.mic.lv varat pieslēgties, izmantojot iepriekš lietoto lietotājvārdu un paroli.

Ja neesat iepriekš bijis reģistrējies, tad to varat izdarīt, apmeklējot vietni kursi.mic.lv un nospiežot pogu “Izveidot jaunu kontu”.  Reģistrācijai nepieciešamie dati ir: jūsu vārds, uzvārds, e-pasta adrese un reģistrācijas numurs farmaceitu reģistrā. Uzreiz pēc reģistrēšanās jums būs pieejami bezmaksas apmācību kursi, kurus esam sagatavojuši šīs sistēmas lietotājiem, lai labāk iepazītos ar jauno vietni.

Pēc lekcijas prezentācijas materiālu  videoieraksta noskatīšanās un noklausīšanās jums būs iespēja izpildīt testu par tikko redzēto. Sekmīgi atbildot uz vismaz 80% jautājumu, saņemsit modulim pielīdzinātus tālākizglītības punktus. Ja pirmais mēģinājums bijis neveiksmīgs – tas nekas – jums uzreiz  būs iespēja uz testa jautājumiem atbildēt vēlreiz. Te gan jārēķinās, ka jautājumi būs citi un arī secība atbilžu variantiem būs mainīta.

Pēc sekmīgas kursa nokārtošanas saņemsit arī Apliecību, kas to apliecina. Apliecību ģenerē sistēma. Reizi mēnesī  SIA  “Medikamentu informācijas centrs” kā sistēmas uzturētājs  nodos Latvijas Farmaceitu biedrības Farmaceitu profesionālās kvalifikācijas sertifikācijas komisijai informāciju par farmaceitiem, kas sekmīgi nokārtojuši testus un saņēmuši tālākizglītības punktus. Pildīt testus un gūt punktus tālākizglītībai vietnē kursi.mic.lv var arī farmaceita asistenti. Arī par viņu nokārtotajiem kursiem tiks iesniegta informācija Latvijas Farmaceitu biedrībai.

Ja jums ir kādi jautājumi par reģistrēšanos sistēmā, kursu skatīšanos, testu izpildīšanu vai citi ar jauno vietni saistīti jautājumi, sūtiet tos uz e-pasta adresi mic@mic.lv vai zvaniet pa tālruni 67821245.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.