Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” – “BaltPharm forum” apskats par tendencēm farmācijā citviet
Jaunajā “Materia Medica” – “BaltPharm forum” apskats par tendencēm farmācijā citviet

Jaunajā “Materia Medica” – “BaltPharm forum” apskats par tendencēm farmācijā citviet

Jaunajā žurnāla “Materia Medica” numurā piedāvājam plašu apskatu no “BaltPharm forum 2018”, kas aprīlī notika Tartu. Šajā materiālā uzzināsit, kā farmācijas nozare attīstās ne tikai Igaunijā, bet arī citās valstīs, kuras pārstāvēja vairāki lieliski vieslektori. Mēneša aktualitāte – vēl aizvien e-recepte, savukārt medicīnas lappusēs aktuālās tēmas: datorlietotāju redzes sindroms, sirds enerģētiskā metabolisma korekcija išēmijas apstākļos, dzimumtieksmi mazinošas zāles, FDE5 inhibitori un to salīdzinājums, kā arī grūtības akūta otīta ārstēšanā maziem bērniem.

Šoreiz daudz materiālu veltīts Latvijas 100-gadei un farmācijas vēsturei – gan par lielisko aptiekāru, zinātnieku un mecenātu Kārli Krēsliņu un visu viņa dzimtu, gan par farmāciju no 1948. līdz 1958. gadam, gan par Farmācijas muzeja jubileju.

Vēl žurnālā lasiet par harmoniskas personības šķautnēm no psihologa viedokļa, kā arī dažādas nozares ziņas.

Žurnāla beigās atradīsit tradicionālo krustvārdu mīklu un Twitter ziņas.

Tāpat kā pērn, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk katrā Latvijas aptiekā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, lūdzu, sazininieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.