Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” – farmācijas izglītība Ukrainā un aktuālas medicīnas tēmas
Jaunajā “Materia Medica” – farmācijas izglītība Ukrainā un aktuālas medicīnas tēmas

Jaunajā “Materia Medica” – farmācijas izglītība Ukrainā un aktuālas medicīnas tēmas

Jaunajā žurnāla “Materia Medica” numurā – apsveikumi, sveicieni, vēlējumi un pārdomas kolēģiem no kolēģiem Vispasaules farmaceitu dienā!

Šoreiz arī daudz aktuālu ziņu no pasaules un jaunākā informācija par notikumiem farmācijas nozarē tepat Latvijā, interesants stāsts par farmācijas izglītību Ukrainā pašu Ukrainas farmaceitu skatījumā un materiāls par aptieku darbību Latvijā 1918.-1940. gadā.

Šajā numurā arī daudz noderīgu medicīnas tematu – kombinētās pretsāpju zāles, ģimenes plānošanas metožu efektivitāte, biotīns mūsu veselībai, kuņģa un zarnu trakta darbības traucējumi farmaceita praksē, ambulatorisku Covid-19 pacientu lietotās zāles simptomu mazināšanai un citas aktuālas tēmas.

Vēstures lappusēs – Latvijas homeopātijas leģendai Mirdzai Ozoliņai 100 gadu jubileja un rokenrola karaļa Elvisa Preslija zāļu lietošanas paradumi, kas, iespējams, noveda pie viņa noslēpumā tītās nāves.

Turpinām runāt par aptiekās strādājošiem farmaceitiem sasāpējušām tēmām un piedāvājam arī mirkli atelpas, ko aizpildīt ar vaļasprieku, risinot krustvārdu mīklu.

Arī šajā gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

Aizraujošu lasīšanu un izziņas prieku!

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*