Sākums » Interesanti » Jaunajā “Materia Medica” – ko politiskās partijas sola veselības aprūpei nākotnē
Jaunajā “Materia Medica” – ko politiskās partijas sola veselības aprūpei nākotnē

Jaunajā “Materia Medica” – ko politiskās partijas sola veselības aprūpei nākotnē

Nedēļu pirms 13. Saeimas vēlēšanām pie saviem lasītājiem nonācis jaunais žurnāla “Materia Medica” numurs, kurā atspoguļojam lielāko politisko partiju solījumus veselības aprūpei nākotnē. Kaut arī mēdz teikt, ka solīts makā nekrīt, varbūt pirms izšķirošās izvēles tomēr ir vērts ieklausīties partiju uzskatos par to, kādu tās nākotnē redz farmācijas un veselības aprūpes nozari Latvijā. Dažu partiju ierosinājumi ir visai radikāli.

Vēl šajā numurā piedāvājam aktuālu pētījumu apskatu pediatrijā, rakstu par pusaudžu līdzestību terapijai, kā arī materiālu par mītiem un faktiem auglības lauciņā – vai tas, ko mēdz uzskatīt par kaitīgu auglībai, patiešām tāds ir.

Medicīnas lappusēs lasiet par aknām svarīgo veselīgo uzturu un higiēnu, sāpēm kaklā un pirmo palīdzību saaukstēšanās gadījumā.

Likumdošanas sadaļā šoreiz par pacienta informētās piekrišanas tiesiskajiem aspektiem, bet vēstures lappusēs – par farmaceitiskās izglītības tālo ceļu un Latvijas farmāciju 1988.-1998. gadā.

Kā ik mēnesi piedāvājam arī nozares ziņas, stāstus par gudriem un aktīviem farmaceitiem, Latvijas Farmaceitu biedrības aktualitātes un kaut ko vaļasbrīdim.

Tāpat kā pērn, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk katrā Latvijas aptiekā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, lūdzu, sazininieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.