Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” numurā – aktuālais par antibiotikām un hiperglikēmiju, kā arī par dekongestantiem bērniem
Jaunajā “Materia Medica” numurā – aktuālais par antibiotikām un hiperglikēmiju, kā arī par dekongestantiem bērniem

Jaunajā “Materia Medica” numurā – aktuālais par antibiotikām un hiperglikēmiju, kā arī par dekongestantiem bērniem

Pie lasītājiem nonācis jau otrais žurnāla “Materia Medica” šī gada numurs. Šoreiz žurnālā redakcija piedāvā iepazīties tuvāk ar slimnīcas aptieku, pildīt tālākmācības testus, atsvaidzinot zināšanas par antibiotikām un hiperglikēmijas pārvaldību, kā arī uzzināt jaunāko par dekongestantu lietošanu bērniem un antikoagulantiem.

Psiholoģijas lappusēs – interesants materiāls par dusmu ietekmi uz mūsu dzīvi, bet sadaļā par izglītību – pirmais farmaceita asistentu izlaidums Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā. Vēl šoreiz piedāvājam plašu un visaptverošu materiālu par zāļu iepakojumu un tā nozīmi zāļu kvalitātes nodrošināšanā.

Arī šajā žurnāla numurā informējam par aktuālo medicīnā, farmācijā, Latvijas Farmaceitu biedrības darbībā un sarunājamies ar interesantiem nozares cilvēkiem.

Tāpat kā iepriekšējā gadā, arī šogad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.