Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” numurā – būtiskais par tālākizglītības procesu
Jaunajā “Materia Medica” numurā – būtiskais par tālākizglītības procesu

Jaunajā “Materia Medica” numurā – būtiskais par tālākizglītības procesu

Maija beigās izdots jaunais žurnāla “Materia Medica” numurs, kurā šoreiz lasiet stāstu par zāļu lieltirgotavas “Briz” vēsturi, aizkulisēm un valdes locekli Aleksandru Raici. Vēl šajā numurā rakstām par zāļu lietošanas uzraudzību farmaceitiskās aprūpes ietvaros, koronārās sirds slimības ārstēšanas metožu izmaksu efektivitātes vērtēšanu, farmaceita izskatu un ģērbšanās etiķeti aptiekā, kā arī par recepšu derīguma termiņiem.

Šomēnes sākam jaunu MIC tālākmācības testu kārtu, kuras tēma ir Alcheimera slimība. Šoreiz vairāk jautājumu, tāpēc arī iespēja nopelnīt vairāk punktu tālākizglītības ietvaros.

Vēl lasiet kolēģu viedokļus par aprīļa nogalē notikušo “BaltPharm Forum 2014”, kas atspoguļots arī nelielā foto reportāžā, un svarīgu informāciju par tālākizglītības procesu.

Kā vienmēr, arī šoreiz žurnālā Latvijas Farmaceitu biedrības aktuālā informācija, krustvārdu mīklas konkurss un Twitter ziņas.

Ja nesaņemat žurnālu savā aptiekā vai kā privātais abonents, ziņojiet Medikamentu informācijas centram pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv !

www.farmacija-mic.lv

 

Viens komentārs

  1. Kāda velna pēc man jāmaksā biedrībai 25 eur par “atļauju strādāt”???? Naudas kāsēji!!! Nepietiek ar reģistrācijas maksu?

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.