Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” numurā – kā kovidu atšķirt no gripas un kas ir “Zoom nogurums”
Jaunajā “Materia Medica” numurā – kā kovidu atšķirt no gripas un kas ir “Zoom nogurums”

Jaunajā “Materia Medica” numurā – kā kovidu atšķirt no gripas un kas ir “Zoom nogurums”

Ar jaunāko žurnāla “Materia Medica” numuru sveicam visus farmācijas speciālistus Pasaules farmaceitu dienā, kas nu jau tradicionāli tiek atzīmēta 25. septembrī. Žurnāla lappusēs esam apkopojuši Latvijas farmaceitu vēlējumus un apsveikumus kolēģiem šajā dienā – to ir tik daudz un tik sirsnīgi, ka ikviens tajos var smelties iedvesmu turpmākam darbam šajā tik nozīmīgajā profesijā!

Šoreiz žurnālā medicīnas sadaļā piedāvājam materiālus par rozāciju, demenci, astmas farmakoterpiju, kā arī rakstu par to, kā atšķirt Covid-19 no gripas un citām slimībām ar līdzīgiem sipmtomiem. Publicējam arī jauna pētījuma aprakstu par osteoartrīta slimnieku pašaprūpi, kā arī pasaules jaunāko informāciju par uztura un ķermeņa masas kontroles pakalpojumiem aptiekās.

Latvijas Farmaceitu biedrības kongresam tuvojoties, turpinām atskatīties uz biedrības valdes paveikto un secināto, kā arī iepazīstinām ar jauniem un aktīviem kolēģiem, kas varētu darboties LFB vadībā nākotnē.

Kā ik mēnesi, arī šoreiz farmaceits Aigars Eniņš intervē kādu sportisku kolēģi un ziņo par farmaceitiem, kas startējuši dažādās sacensībās.

Rubrikā “Aktualitāte” uzzināsit, kas ir Zoom nogurums, infodēmija un transvakcinētie.

Arī 2021. gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

Aizraujošu lasīšanu un izziņas prieku! Dalieties ar mums savās pārdomās par to, kas jums šajā žurnāla numurā šķita vērtīgs un noderīgs!

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.