Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” numurā – par ilgstošo Covid-19, LFB kongresu un epidemioloģiskajām prasībām darba vietā
Jaunajā “Materia Medica” numurā – par ilgstošo Covid-19, LFB kongresu un epidemioloģiskajām prasībām darba vietā

Jaunajā “Materia Medica” numurā – par ilgstošo Covid-19, LFB kongresu un epidemioloģiskajām prasībām darba vietā

Ko drīkst un ko nedrīkst Covid-19 apstākļos no darba ņēmēja prasīt darba devējs, kas ir ilgstošais Covid-19 un kā rīkoties tā gadījumā, kā antidepresantu lietošanu pielāgot pacienta veselības stāvokļa īpašībām. Šīs ir tikai dažas no šobrīd aktuālām tēmām, kas apskatītas jaunajā žurnāla “Materia Medica” numurā.

Apvienotajā jūlija-augusta žurnālā piedāvājam arī ieskatīties Vecpiebalgas aptiekā, uzzināt par Latvijā veiktu zāļu terapijas pārskata pilotprojektu, uzzināt Latvijas Farmaceitu biedrības valdes un biedru domas, LFB 13. kongresam gatavojoties, kā arī piedalīties kārtējā Tālākmācības testā.

Vēl lasiet par dažādām kolēģu tikšanās reizēm gan Lietuvā, gan Latvijā, par LFB aktualitātēm un nozares jaunumiem, bet brīvā brīdī miniet krustvārdu mīklu un piedalieties konkursā par balvām.

Arī 2021. gadā viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāk ikvienā aptiekā Latvijā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, sazinieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai ir radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

Aizraujošu lasīšanu un izziņas prieku! Dalieties ar mums savās pārdomās par to, kas jums žurnālā šķiet vērtīgs un noderīgs!

www.farmacija-mic.lv

 

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.