Sākums » Farmācija » Jaunajā “Materia Medica” numurā – par LFB Gada konferencē runāto un farmācijas nozarē aktuālo
Jaunajā “Materia Medica” numurā – par LFB Gada konferencē runāto un farmācijas nozarē aktuālo

Jaunajā “Materia Medica” numurā – par LFB Gada konferencē runāto un farmācijas nozarē aktuālo

Novembra beigās pie lasītājiem ceļo jaunais žurnāla “Materia Medica” numurs, kurā farmaceitiem pieejams tālākmācības tests. Šoreiz piedāvājam padziļināti ieskatīties farmaceitiskajā aprūpē, kas saistīta ar osteoporozi. Vēl šajā numurā piedāvājam aktuālus matreiālus par jaunu D vitamīna zāļu formu un aminoskābju pielietojumu aknu funkciju uzlabošanā.

Vēstures lappusēs lasiet par profesora Eduarda Zariņa ieguldījumu augstākās farmaceitiskās izglītības  ieviešanā Latvijā, savukārt informatīvajā sadaļā piedāvājam atskatu uz Latvijas Farmaceitu biedrības (LFB) Gada konferencē runāto, informāciju par izmaiņām farmaceitu un farmaceita asistentu tālākizglītības koncepcijā, kā arī LFB un Farmācijas arodbiedrības aktualitātes.

Arī šajā numurā iepazīstināsim ar kādu aptieku Latvijā un jaunumiem nozarē.

Tāpat kā šogad, arī nākamgad viens žurnāla eksemplārs bez maksas nonāks katrā Latvijas aptiekā. Ja vēlaties pasūtināt vēl vienu eksemplāru vai žurnālu saņemt personīgi sev, meklējiet abonēšanas veidlapu žurnālā vai, lūdzu, sazininieties ar Medikamentu informācijas centru pa tālruni 67821245 vai e-pastu mic@mic.lv. Ja nesaņemat žurnālu vai radušās kādas neskaidrības, arī tad, lūdzu, ziņojiet Medikamentu informācijas centram.

 

www.farmacija-mic.lv

Jūsu komentārs

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.Atzīmētie lauki ir obligāti *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.